Eastpak Springer Leaves Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çift Yönlü Fermuar Avantajı

Bel çantası çift yönlü fermuar sistemiyle rahat olarak kullanılır. Açıp kapatması pratik olduğu için tercih edilir. Fermuarların uçlarında bulunan ipler hem estetik hem de kullanışlı olmasını sağlar.

Özel Tasarım

Özel tasarıma sahip olan bel çantası tek bir bölmeden oluşur. Ana bölme içinde cep telefonu, cüzdan, anahtarlık, ruhsat ve gözlük gibi eşyalarınızı bulundurabilirsiniz.

Unisex Olarak Kullanılabilir

Bel çantası görünümü ile hem erkek hem de kadınların kullanabileceği bir üründür.

Karışık Renkli Dikkat Çekici Bel Çantası

Karışık gri renkli olarak üretilen bel çantası kullanışlı bir yapıya sahiptir. Ayrıca bel çantası önünde yer alan Eastpak logosuyla dikkat çekicidir. Diğer çanta çeşitleriyle birlikte uyumlu olarak tercih edebilirsiniz. 

Ayarlanabilir Kayışlar

Kayışları fiziksel özelliklerinize uygun şekilde ayarlayarak kullanabilirsiniz. İsterseniz belinizde isterseniz omzunuzda taşıma şansına sahip olursunuz.

Belde Taşıma Avantajı

Belinizde taşıdığınızda elleriniz serbest kaldığı için bavul, alışveriş poşeti veya diğer eşyalarınızı rahatlıkla tutabilirsiniz.

Günlük Stilinizi Tamamlar

Günlük hayatta her zaman yanınızda bulundurmak isteyebileceğiniz ideal ölçülerde tasarlanan bir üründür. Tek bölmesi olduğu için aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Fermuarlarını rahatça açıp kapatarak eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

Bel çantasının kumaşı %60 naylon ve %40 polyesterden üretilir. Ayrıca kendini yenileyen kumaş teknolojisine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz bel çantası olarak ön plana çıkan bir üründür.

Genel Özellikler

  • Bel Çantasının Ölçüleri En/Yükseklik/Derinlik: 16,5x23x8,5 cm
  • Kumaş: %60 naylon ve %40 polyester.
  • Fermuarlı ana bölme.
  • Ayarlanabilir kayışlar.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.