Eastpak Springer Leaves Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Eastpak Springer Leaves Bel Çantası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Çift Yönlü Fermuar Avantajı

Bel çantası çift yönlü fermuar sistemiyle rahat olarak kullanılır. Açıp kapatması pratik olduğu için tercih edilir. Fermuarların uçlarında bulunan ipler hem estetik hem de kullanışlı olmasını sağlar.

Özel Tasarım

Özel tasarıma sahip olan bel çantası tek bir bölmeden oluşur. Ana bölme içinde cep telefonu, cüzdan, anahtarlık, ruhsat ve gözlük gibi eşyalarınızı bulundurabilirsiniz.

Unisex Olarak Kullanılabilir

Bel çantası görünümü ile hem erkek hem de kadınların kullanabileceği bir üründür.

Karışık Renkli Dikkat Çekici Bel Çantası

Karışık gri renkli olarak üretilen bel çantası kullanışlı bir yapıya sahiptir. Ayrıca bel çantası önünde yer alan Eastpak logosuyla dikkat çekicidir. Diğer çanta çeşitleriyle birlikte uyumlu olarak tercih edebilirsiniz. 

Ayarlanabilir Kayışlar

Kayışları fiziksel özelliklerinize uygun şekilde ayarlayarak kullanabilirsiniz. İsterseniz belinizde isterseniz omzunuzda taşıma şansına sahip olursunuz.

Belde Taşıma Avantajı

Belinizde taşıdığınızda elleriniz serbest kaldığı için bavul, alışveriş poşeti veya diğer eşyalarınızı rahatlıkla tutabilirsiniz.

Günlük Stilinizi Tamamlar

Günlük hayatta her zaman yanınızda bulundurmak isteyebileceğiniz ideal ölçülerde tasarlanan bir üründür. Tek bölmesi olduğu için aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Fermuarlarını rahatça açıp kapatarak eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

Bel çantasının kumaşı %60 naylon ve %40 polyesterden üretilir. Ayrıca kendini yenileyen kumaş teknolojisine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz bel çantası olarak ön plana çıkan bir üründür.

Genel Özellikler

  • Bel Çantasının Ölçüleri En/Yükseklik/Derinlik: 16,5x23x8,5 cm
  • Kumaş: %60 naylon ve %40 polyester.
  • Fermuarlı ana bölme.
  • Ayarlanabilir kayışlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EASTPAK SPRİNGER LEAVES BEL ÇANTASI
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Marka
EASTPAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok