Eastpak Springer Splashes Escape Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kaliteli Kumaş, Rahat Kullanım

Rahat kullanılabilen bir ürün olan bel çantası, kısa sürede bel bölgesine sabitlenerek dışarıya çıkabilmenizi mümkün kılar.

Bel Ölçüsüne Göre Ayarlanan Kayışlar

Farklı beden ölçülerine sahip kişiler için ayarlanabilir kayışı ile dikkat çeken ürün, omuza asılarak da kullanılabilir.

Günlük Kullanıma Uygun Tasarım

Alışveriş, yürüyüş, piknik gibi aktivitelere uygun bir tasarım olan Eastpak Springer Splashes Escape Bel Çantası ile gündelik ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılarsınız.

Seyahat Çantalarına Takılabilme

Yolculuk sırasında para, kart, gözlük vb. eşyalarınızın tek bir yerde toplanmasını sağlayan ürün, valiz ve çantalara takılabilen aksesuara sahiptir.

İç Hacmi Geniş Dizayn

Geniş iç hacmi ile küçük ebatlı pek çok eşyayı sığdırabileceğiniz bel çantası, derinlik ve yükseklik ölçüleri bakımından beklentileri karşılar.

Özel Eşyaları Güvenle Saklama

Gideceğiniz her yerde özel eşyalarınızı güvenle saklayan Eastpak Springer Splashes Escape Bel Çantası ile rahat hareket edersiniz.

Kolay Açılabilen Fermuarlar

Fermuarlarının kolay açılabilmesi alışverişlerinizin kısa sürede tamamlanabilmesini mümkün kılar.

Genel Özellikler

  • Boyut : 16,5 x 23 x 8,5 cm
  • Kumaş tipi : %60 Polyester ve %40 naylon
  • Model : Bel çantası
  • Özellik : Ayarlanabilir kayışlar, çanta ve valizlere takılabilme

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.