Endémique Studio The Pocket Endless Freebag Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fonksiyonel Tasarım ile Farklı Taşıma Seçenekleri

Günlük kullanıma uygun çok yönlü bir çanta olan Endémique Studio The Pocket Endless Freebag, ayarlanabilir askısı sayesinde bel çantası olarak kullanılabileceği gibi omuzda veya sırtta da taşınabilir.

El Çizimleri ile Öne Çıkan Eşsiz Görünüm

Üzerinde Sanatçı Çağrı Livaoğlu tarafından hayata geçirilen el çizimleri yer alır. Tamamen özel olan görünümü ile hem şıklık vadeder hem de tarzınızı yansıtmanıza olan tanır.

Solmayan Özel Baskı ve Kaliteli Kumaş

Yeni nesil teknolojiler sayesinde solmayan baskı avantajı sunan Endémique Studio The Pocket Endless Freebag, yüksek kaliteli kumaşı ile uzun bir kullanım ömrü sağlar.

Özel Eşyalar için Gizli Arka Cep

Geniş hacme sahip olan ana bölmenin yanı sıra çantanın arka tarafından gizli bir cep bulunur. Mobil telefondan kredi kartına kadar pek çok özel eşyanızı taşıyabileceğiniz bu cep hem güvenli kullanım sağlar hem de kolay erişim avantajı sunar.

Paslanmaz Çelik Fermuar Avantajı

Çantanın ana bölmesinde yer alan paslanmaz çelik fermuar, yoğun kullanıma uygun niteliktedir. Bu sayede sık kullansanız dahi kolay deforme olmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Polyester (Su İtici Özellikli)/Suni Deri
  • Ölçüler: 19x23x5 cm
  • Hacim: 2,2 litre

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.