Herschel Classic X-Large Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kullanım Kolaylığı Sunan Geniş iç Hacim

30 litre iç hacme sahip olan Herschel Classic X-Large sırt çantası, günlük kullanımdan spora kadar pek çok farklı durumda avantajlı bir depolama alanı sunar. Çok sayıda bölmesi bulunan çantanın ön kısmında ise küçük eşyalar için tasarlanan anahtar klipsli saklama cebi yer alır.

Dolgulu Omuz Askıları ile Taşıma Kolaylığı

Dolgulu ve ayarlanabilir omuz askıları sayesinde ne kadar ağır olursa olsun omu ve sırt ağrısına neden olmayacak şekilde taşıma kolaylığı sunar. Bu askılar, boyunuzu ve anatomik yapınıza göre dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Su Şişelerine Özel Cepler

İki adet su şişesi bölmesi bulunan Herschel Classic X-Large sırt çantasını spora giderken veya outdoor aktivitelerinde kullanabilir, dilediğiniz zaman mataranıza veya termosunuza ulaşabilirsiniz. 

Taşınabilir Bilgisayara Özel Bölme

15 inç boyutundaki taşınabilir bilgisayarlar için özel bir bölme bulunan Herschel Classic X-Large sırt çantası, kişisel bilgisayarınızı her zaman yanınızda taşınma avantajı sunar. Son derece korunaklı olan bu bölme, bilgisayarın zarar görmeyeceği şekilde tasarlanmıştır.

Dayanıklı Özel Fermuar Tasarımı

Herschel Classic X-Large sırt çantasında kullanılan prusik kordon fermuar, yoğun kullanıma uygundur. Bu da çantanızı ne kadar sık kullanırsanız kullanın kolay deforme olmayacağı anlamına gelir. 

Teknik Özellikler 

  • Dış Materyal: Polyester
  • Hacim: 30 L.
  • Ölçüler: 44x32x15 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.