Herschel Nova Mini Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Konforu Omuzlarınızda Hissedin

Herschel sırt çantası eşyalarınızı oldukça rahat bir şekilde taşımanızı sağlar. İnce omuz askıları ayarlanabilir yapıdadır.

Şık ve Kullanışlı Tasarım

Şık bir görünüme sahip olan Herschel Nova mini sırt çantası günlük kullanım için idealdir. Birçok kıyafetinize uyum sağlayacak olan bu tasarım ile daha konforlu bir gün geçirebilirsiniz.

Mini ve Pratik 

Küçük ve kullanışlı yapısı sayesinde sırtınıza doğru bir şekilde yerleşir. Açık metal fermuarları ve saklama cebi ile pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

İmza Çizgili Astar Kumaş

Nova mini sırt çantasının iç kısmında imza çizgili astar kumaş bulunur. Bu özelliği çantanın dış kısmı kadar içinin de şık görünmesini sağlar.

Teknik Özellikler

  • Açık Metal Fermuarlar
  • Ön Saklama Cebi
  • Dokuma Etiket
  • Çift Üst Taşıma Kolu
  • Hacim: 9 L

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.