My Valice Smart Bag Army 50 Lt Usb Şarj Girişli Outdoor Dağcı Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm Seyahatlerinizde İhtiyaçlarınızı Sırtınızda Taşıyın

50 litrelik geniş iç hacmi ile doğa yürüyüşleri ve kamplarda ihtiyacınız olan tüm eşyalarını yanınızda taşıyabilirsiniz. Yalnızca doğa gezilerinde değil uzun seyahatlerinizde de dağcı sırt çantasını kullanarak bagaj işlemlerinde zaman kazanabilirsiniz.

Şarj Molası Vermeden Yola Devam Edin

Patentli USB şarj girişi sayesinde hareket halindeyken bile telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Dağcı sırt çantasının içine yerleştireceğiniz powerbank’i entegre USB girişine iç kısımdan bağlayabilir ve ihtiyaç halinde akıllı cihazınızı kolayca şarj edebilirsiniz. Böylece seyahatlerinize şarj molası vermeden ve güç kaynağı aramakla vakit kaybetmeden devam edebilirsiniz.

Dengeli ve Konforlu Yük Taşıma

Ortopedik ayarlanabilir omuz askıları ve dolgulu sırt bölmesi uzun yürüyüşlerde size konfor sağlar. Dahası ayarlanabilir bel ve omuz destek kayışları yükün dengeli bir şekilde yayılmasını sağlayarak eşya taşımayı daha rahat hale getirir. 

Hava Şartlarına Dirençli Size Uyumlu Tasarım

Yağmur suyuna karşı dirençli dış kumaşı sayesinde farklı hava koşullarında çantanızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Dahası sırt çantasının üretiminde sağlığa zararlı hiçbir maddeye yer verilmediği için kişisel eşyalarınızı ve yiyeceklerinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Bu amaçla tasarlanan farklı boyutlardaki fonksiyonel çanta bölmeleri sayesinde geniş iç hacmi daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MY VALİCE SMART BAG ARMY 50 LT USB ŞARJ GİRİŞLİ OUTDOOR DAĞCI SIRT ÇANTASI
Üretim Yeri
Türkiye
Orıjınal Renk
SARI
Renk
SARI
Ana Renk
SARI
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok