Pix Mini LED Ekranlı Akıllı Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çocuğunuz için Eşsiz Bir Hediye!

Çocuğunuzun yaratıcılığını besleyecek eğlenceli bir oyuncak arayışı içindeyseniz;  aynı zamanda şahane bir okul çantası olan Pix Mini, çocuğunuz için eşsiz bir hediyedir. Üstelik Pix Mini, çocuğunuzun bütün okul eşyalarını sığdırabileceği kadar büyüktür.

Yeni Nesil Okul Çantası 

Pix Mini serisinde çocuklar için birbirinden güzel modeller mevcuttur. Klasik okul çantalarına göre çok daha iyi bir hacim, iyi organize edilmiş bir iç tasarım ve Pix konsepti ile gelen yaratıcılık, Pix Mini modellerini özel kılan farklılıklarıdır.

Yaratıcılığı Gösterme Zamanı

Çocuklarınızın tasarladığı çizimleri yansıtabileceği akıllı sırt çantası, onların yaratıcı ruhunu besleyecek harika bir hediyedir. Yazı, animasyon, çizim, oyun gibi seçenekler sunan Pix Mini ile çocuklar, eğlenceli ve heyecanlı bir deneyim yaşar.

Özellikler

  • PİX Mini sırt çantası, IOS ve Android uyumlu Pix Mini uygulamasıyla eşleşmektedir.
  • Uygulamanın içinde bulunan hazır temaları kullanmanıza ve kendi tasarımınızı yaratmanıza olanak sağlar.
  • Powerbank ile çalışmaktadır. 10.000mAH pil kapasitesine sahip bir powerbank ile yaklaşık 7 saat çalışabilmektedir, ancak powerbank çantanın setine dahil değildir.
  • Ürünün kutu boyutları: 44 x 33 x 18 cm'dir.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Çanta Tipi
Sırt Çantası

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.