Tars Bag Combo Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Motosiklet Kullanıcılarına Özel Çanta Seti

35 litre ve 25 litre kapasiteli 2 adet yan çanta, 2 adet 6 litre kapasiteli soft çanta ve 1 adet avadanlık malzeme çantasından meydana gelen Tars Bag Combo çanta seti, motosiklet kullanıcılarına ihtiyaç duyabilecekleri tüm çanta modellerini bir arada sunar.

Su Geçirmez Kumaş Avantajı

Tars Bag Combo çanta setinde yer alan tüm çantalar, PVC takviyeli imperteks su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Bu sayede set dahilideki çantaları yağmurlu havalarda da rahatlıkla kullanabilir, kişisel eşyalarınızın ıslanmasını önleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Çanta Boyutları

Set dahilinde yer alan yan çantalar, avadanlık malzeme çantası ve sırt çantaları 6 litreden 35 litreye kadar farklı iç hacimleri ile hemen her türlü ihtiyaç ve beklentiye yanıt verir. Söz konusu set sayesinde dilediğiniz boyuttaki eşyaları taşıyabilir, düşük hacimli çantaları günlük kullanım için, geniş hacimli çantaları ise uzun yolculuklarda tercih edebilirsiniz.

Pratik Sabitleme Aparatı

Motosiklet tekstil koruma demiri olarak da adlandırılan özel bir aparat bulunan 6 litre hacimli soft yan çanta seti, konforlu ve güvenli bir kullanım sunar. Taşıma kulpları ve gerdirme tokaları da bulunan bu çantalar, motosiklet yolculuklarına kullanım için tasarlanmıştır.

Konfor Sağlayan Ultra Hafif Yapı

Motosiklet kullanıcılarına ekstra yük olmaması için özel olarak ultra hafif malzemelerden üretilen set dahilindeki tüm çantalar, ayrıca alt ve arka bölümlerinde yer alan sertleştirilmiş plastik tabaka sayesinde içindeki eşyaların zarar görmesini önler.

Çok Yönlü Kullanım Sağlayan Bölme ve Cepler

Tars Bag Combo çanta setinde bulunan sırt çantasından yan çantalara kadar tüm çantalarda farklı büyüklükte cep ve bölmeler bulunur. Kullanıcıların eşyalarını kategorize ederek muhafaza etmesi için tasarlanan çantalarda ayrıca su matarası içinde fileli bölmeler yer alır.

Malzemeler için Modern Avadanlık Tasarımı

Tüm motosiklet modelleri ile uyumlu olan set içindeki avadanlık malzeme çantası çeşitli aksesuarları düzenli olarak saklamak için fermuarlı 4 adet uzun ince bölmeden meydana gelir. Dahili gerdirme tokaları ile içindeki malzemelere göre form verilebilen bu kullanışlı avadanlık, taşıma kulpu sayesinde motosiklet dışında da kullanıma uygundur.

Teknik Özellikler 

  • Kumaş: PVC katkılı İmperteks
  • Hacim: Min. 6 Lt/ Maks. 35 Lt
  • Taşıma Kulpu: Var
  • Reflektör: Var
  • Koruma Demiri: Var
  • Su Geçirmezlik: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.