Herschel Trade Small Valiz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Kapasiteli Dayanıklı Herschel Valiz

Herschel’in popüler valizlerinden biri olan Trade, kabin boy ölçüleri ile tüm seyahatleriniz için idealdir. Uçuş kuralları çerçevesinde kabin boy olarak kullanıma uygun olan Trade valiz, dayanıklı yüzeyi ve bölmeleri ile ideal bir seyahat eşlikçisidir. 

Hard Shell ile Güvenle Seyahat Edin

Herschel Trade valizin dış yüzeyi sert ABC plastikten yapılmıştır ve yoğun kullanımda meydana gelebilecek aşınma ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Sert olmasının yanı sıra esnekliği ile darbeleri emer ve eşyalarınızın zarar görmesini önler.

Manevra Kabiliyeti Olan Sessiz Tekerlekler

360 derece dönen tekerlekler ileri-geri ve ani dönüşler için mükemmeldir. Tüm zeminlere uyum sağlar ve oldukça sessiz olduğu için çevredekileri rahatsız etmez.

Geri Çekilebilir Çek Çek Mekanizması

Boyunuza ve kullanım alışkanlıklarınıza göre ayarlayabileceğiniz çek çek kolu, geri çekilebilir olduğu için kullanılmadığı zamanlarda mekanizma bölmesine itilerek muhafaza edilebilir ya da valizi el ile taşımak istediğinizde yerine gizlenebilir.

Depolama Alanı ve Kayış Sistemi

Geniş hacmi sayesinde birçok eşyanızı düzenli bir şekilde taşımanızı sağlayan Trade valiz, içerisinde bulunan kayışlar ile eşyalarınızı sabit tutar ve karmaşıklığı önler.

Teknik Özellikler

  • Dış Materyal : Hard Shell
  • İç Materyal : 100% Polyester
  • Kapama Özelliği : Fermuarlı
  • En : 41 cm
  • Boy : 60 cm
  • Genişlik : 24 cm
  • Kapasite: 35,5 l

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.