Bürosit Shadow 7 Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yatak Kadar Rahat

Şık tasarım ile ergonomik yapıyı bir arada sunan Shadow, tam bir performans koltuğu. Kullanıcıların ‘yatak kadar rahat’ dediği Shadow, gergin fileli arkalığı ile hava sirkülasyonu sağlayarak terlemeyi azaltıyor. Kavisli oturağı ile ilginç bir tasarımı olan Shadow’un oturma deneyimi son derece konforlu. Çok satan bir yönetici koltuğu olan Shadow’un mekanizması ile oturma açısı istenilen noktada kilitlenerek farklı bedenlerde kullanıcıların vücutlarını kavrıyor. Gergin file ve sırt desteği tam ergonomik bir kavrayış sağlıyor. Arkalıkta kullanılan parçalar PP malzemeden imal ediliyor. Shadow, ofiste oturarak çok zaman geçirenlerin vazgeçemeyeceği bir ofis koltuğu. Siyah file ve oturak kaplaması ile Shadow, farklı tarzlara sahip ofislerle uyum gösteren temel bir tasarım. Özellikle kurumsal şirketlerin büyük projelerinde tercih edilen Shadow’u uzun yıllar kullanacaksınız. Bürosit Test Laboratuvarında dayanıklılık, ergonomi ve denge testlerinden geçirilen Shadow tüm Bürosit ürünleri gibi üç yıl garanti ve on yıl yedek parça garantisi ile sunuluyor.

Konfor ve Tasarım Bir Arada

Modern ofis alanları için tasarım ve konforu bir araya getiren Bürosit Shadow 7 yönetici koltuğu, güçlü bir imaj sergilemenizi sağlerken işlerinize odaklanmanızı da kolaylaştırır. 

Fonksiyonel ve Ayarlanabilir Bölümler

Kolçak, sırt ve boyun gibi bölgelerde bulunan yüksekliği ve açısı ayarlanabilir bölümler, Shadow 7 koltuğunuzu fiziksel özelliklerinize ve alışkanlıklarınıza göre özelleştirme imkanı sunar. Bu sayede koltuğunuzdan maksimum verim elde edebilirsiniz.

Ergonomik Destek Bölgeleri

Konforu en üst seviyede tutmak için güçlendirilen bölgeler, uzun süre masa başında çalışan kullanıcılar için maksimum performans sağlar ve ergonomik özellikler sayesinde kas ağrılarını önlemeye yardımcı olur. 

Uzun Ömürlü Kullanım İçin Test Edildi

Bürosit test laboratuvarlarında dayanıklılık, ergonomi ve denge testlerine sokulan Bürosit Shadow 7 yönetici koltuğu, büyük şirketlerin ofisleri için uzun ömürlü, rahat ve şık bir tercih olmayı başarır.

Terlemeyi Önleyici File Tasarımı

Gergin bir forma sahip olan arka filesi sayesinde etkili bir hava sirkülasyonu sağlayan Bürosit Shadow 7 yönetici koltuğu kullanıcıların terlemesini engellemeye yardımcı olur.

Özellikler

  • Ayarlanabilir kolçak, sırt, boyun ve oturma bölümleri.
  • PP malzemeden üretilen terleme önleyici sırt bölümü.
  • Şık ve modern tasarım.
  • Yüksek konfor sağlayan ergonomik özellikler.
  • Dayanıklılık ve uzun kullanım ömrü sunan yüksek kaliteli üretim malzemeleri.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT SHADOW 7 YÖNETİCİ KOLTUĞU
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
OFİS SANDALYESİ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
3
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok