Trendline Tozsuz Silika Kedi Kumu 3,6 Lt 4 Adet

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Trendline Tozsuz Silika Kedi Kumu 3,6 Lt 4 Adet

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Trendline 45086387214761 3.6 L 4 Adet Tozsuz Silika Kedi Kumu

Koku algıları oldukça yüksek olan kediler, tuvalet ihtiyaçlarını giderecekleri kum konusunda da son derece seçicidir. Özellikle kumlarının her daim temiz olması, düzenli tuvalet ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamalarına yardımcı olur. Kedi kumu tercihinizi kedinizin rahat ettiği, sağlıklı ve toz yapmayan seçeneklerden yana kullanmanız tavsiye edilir. Trendline tozsuz silika kedi kumu, kedinizin tüm ihtiyaçlarını rahatla ve keyifle giderebileceği tüm özelliklere sahiptir.İçerik: SilikaHacim: 3.6 LtAdet: 4

Trendline Tozsuz 3.6 Lt Silika Kedi Kumunun Kullanımı Nasıl?

Trendline 3.6 lt tozsuz silika kedi kumunun kullanımı son derece kolaydır. Öncelikle temiz tuvalet kabına Trendline tozsuz silika kedi kumunu boşaltın. Kabın boyutlarına göre tüm paket ya da yarısı dökülebilir. Kumun tuvaletin tabanından yaklaşık 4 – 5 cm yukarıya çıkması yeterlidir. Kediniz tuvaletini yaptıktan hemen sonra katı olan parçalar özel bir kürekle alınıp atılmalıdır. Kum, renk değiştirdiği zaman kirleniyor demektir. Bu durumda kumu değiştirmeniz gerekir. Değiştirme periyodu, kumu kullanan kedi sayısına bağlıdır. Örneğin, 1 kediniz varsa ayda bir ya da iki kez, 2 kediniz varsa iki haftada bir kumunun değiştirilmesi gerekir. Bunun yanı sıra günlük olarak kumun havalandırılması da son derece önemlidir.

Trendline Silika 3.6 Lt Kedi Kumunun Özellikleri Neler?

Trendline 3.6 lt 4 adet tozsuz silika kedi kumu ile avantajlı bir fiyata çokça kedi kumuna sahip olabilirsiniz. Tozsuz silika kedi kumu dağılmaz özelliktedir ve dolayısıyla temiz bir kullanım vadeder. Her kumda olduğu gibi dolduğu zaman temizlenmesi ve dışkının biriktirilmemesi büyük önem taşır. Kediler, kumu kazıyarak tuvaletlerini yaptıkları için patilerinde kalan parçaların evin içine dağılma tehlikesi bulunur. Trendline 3.6 lt 4 adet tozsuz silika kedi kumunda böyle bir durum söz konusu değildir. Silika kumlar, silisyumun oksijen ile birleştirilerek oluşur. Silisyum, doğal bir elementtir. Bu doğal yapısı sayesinde bakteri oluşumu en aza indirgenir. Kristalize yapısı ile sıvıyı ve kokuyu içine hapsederek yok eder. Trendline 3.6 lt 4 adet tozsuz silika kedi kumu, topaklanma yapmaz.

Trendline 4 Adet Tozsuz Silika Kedi Kumu Koku Yapar mı?

Silika kristallerinde boşluklar bulunur. Sıvı, boşluklara tutunarak kristal içine hapsolur. Trendline 3.6 lt 4 adet tozsuz silika kedi kumu, üretimi sırasında zararlı toksinlerden arındırılmış olduğu için dışarıdan gelen sıvı ve katı atıklarla birleştiğinde yeni kokular meydana gelmez. Kristal bileşikler, sıvıyı kolaylıkla emer ve böylelikle kediniz kokudan rahatsız olmadan kolaylıkla tuvalet ihtiyacını giderebilir. Trendline tozsuz silika kedi kumu, kedilerin kokulu dışkılama gibi özel durumlarında dahi her zaman kedinin ve sahibinin yanındadır. Silika kristallerin tam performans göstermesi için Trendline 3.6 lt 4 adet tozsuz silika kedi kumunun son kullanım tarihinden önce kullanılması gerekir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TRENDLİNE TOZSUZ SİLİKA KEDİ KUMU 3,6 LT 4 ADET
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Trendline
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok