Çınar Extreme Floresan Yeşil 4 Parçalı Keskın Jant Şeridi Sticker

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Maksimum Dayanıklılık Premium Ürün Çınar Extreme Kalitesi

4 Parçalı Keskin Tasarım. 16 adet jant şeridi .1 motosiklet için yeterlidir. Ön ve arka jant için sağ ve sol tarafına yetecek sayıda set olarak gönderilmektedir. Floresan jant şeritlerimiz gün ışığı altında yüksek görüş imkânı sağlar. Özellikle alacakaranlık ve kötü hava şartlarında etkili şekilde görülür. Yüksek kalitede boyaya zarar vermeyen güçlü materyal. Solma yapmayan yüksek kalitede malzeme. Kanserojen olmayan ithal materyal. Sıcağa, suya, toza, benzine ve güneş ışığına dayanıklıdır. Solma, atma, kalkma yapmaz. Uzun ömürlüdür, kendinden yapışkanlıdır, çıkartıldığında iz bırakmaz. Jant şeridinin 3 katmanı vardır. 1 zemin, 2 Jant Şeridi, 3 transfer bandı. Transfer bandı ürünü istenilen yüzeye kolayca uygulamak için kullanılır.

Neden Jant Şeridi Kullanmalıyım ve Jant Şeridini Nasıl Uygularım

Jant şeridinizi yapıştırırken ise dikkat etmeniz gereken jantınızı tozdan, kirden veya önceden kullandığınız jant şeridinin yapıştırıcı artıklarından arındırmanız ve şeridi uygulamadan önce jantınızı saç kurutma makinesiyle biraz ısıtmanız. Bu kalan yapıştırıcı artıklarından kurtulmanıza da ayrıca kolaylık sağlar. Bu şekilde hafif ılık bir janta uygulayacağınız şeridin daha sağlam yapışmasını ve uzun süre orada kalmasını sağlarsınız.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ÇINAR EXTREME FLORESAN YEŞİL 4 PARÇALI KESKİN JANT ŞERİDİ STİCKER
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
YESIL
Ana Renk
YESIL
Renk
YESIL
Garanti Süresi
6 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Çınar Extreme
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok