Çınar Extreme Yırtılma Efektli Elektro Monster Reflektörlü Sticker

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Uygulama Adımları

Uygulama yüzeyinin tamamen temiz ve kuru olması gereklidir. Temizleme işlemi sırasında cam silme vb. solventler kullanmayınız. Bu solventlerin kalıntıları stickerınızın iyi yapışmasına engel olabilir. Transfer bandını, sticker transfer bandında kalacak şekilde beyaz fon kağıdından ayırın. Eğer sticker beyaz fon kağıdında kalırsa, transfer bandını geri kapatıp kredi kartı vb. araçla üzerinde bastırarak geçerek tekrar deneyiniz. Transfer bandında kalan stickerınızı, yukarıdan başlayarak yavaşça yüzeye uygulayın. Uygulama sırasında hava kabarcığı kalmasını engellemek için kredi kartı vb. araç kullanmanızı öneririz. Transfer bandını herhangi bir köşeden başlayarak yavaşça ayırın, stickerınızı yüzeyde kalacaktır. Eğer sticker transfer bandı ile birlikte geliyor ise 3. adımı biraz daha bastırarak mümkünse saç kurutma makinesi ile ısıtarak tekrar deneyiniz.

Suya ve Renk Solmasına Karşı Max. Dayanıklılık Premium Kalite

Arabanızın kaputunda, camında, plastik yüzeylerinde, Motorunuzun karenajında, plastik yüzeylerinde, çantanızda, Kaskınızda, sert yüzeyli koruma aksesuarlarınızla, Laptop, tablet gibi yüzeylerde, Evinizde, duvarlarınızda, masanız, kapınız ya da pencerelerinizde. Aslında kullanım alanı çok geniş. Sizler için özenle ürettiğimiz stickerlar paketinde 3 parça halinde bulunuyor. Transfer Bandı , Sticker , Beyaz Fon Kağıdı .

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ÇINAR EXTREME YIRTILMA EFEKTLİ ELEKTRO MONSTER REFLEKTÖRLÜ STİCKER
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
6 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Çınar Extreme
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok