Altis AB600 Dijital Karın Kası ve Vücut Geliştirme Egzersiz Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Karın Kası için İdeal

Altis AB600 karın kası güçlendirme aleti, 73x68x68.5 cm ölçüleri ile evinizde az yer kaplar. Yaptığınız egzersizi doğru bir şekilde gerçekleştirmenize yardım eder. Mekik çekmenizi kolaylaştırır ve kısa zamanda karın kası yapmanızı sağlar.

Ense ve Boynu Destekler

Boyun kısmına yerleştirilen yastık ile egzersiz sırasında ense ve boyna binen baskıyı azaltır, olası sakatlanma risklerini minimuma indirir.

Dijital Gösterge ile Takip Edebilirsiniz

Scan tarama, toplam ve set sayıları, süre ve yakılan kalori gibi bilgileri göstererek antrenman sırasında size gereken bilgileri sağlayan LCD göstergeye sahiptir. Dijital gösterge sizi hesaplama derdinden kurtararak spor sırasında verinizi toplar.

Kolay ve Etkili Hareket İmkanı

Karın bölgesi yağların en geç eridiği ve kasların belirginleşmesinin zor olduğu alanlardandır. Özellikle alt karın çalışırken kendinizi zorlamadan kas yapabilir, Altis AB600 vücut geliştirme aleti ile forma girebilirsiniz.

Crunch Hareketinin Başarısını Artırın!

Kasları belirginleştiren başlıca egzersizlerden biri olan crunch hareketini doğru bölgeleri çalıştırarak yapmanızı sağlar. Yatay kalkışlar ile karın kasını güçlendirir ve ağır egzersizlere hazırlanmak için ideal bir alettir.

Dirsekleri Destekler

Altis AB600 dijital karın kası aletinde dirsek destekleyici bölüm bulunur. Destek ile kalkış yaparken doğru kasları çalıştırır, hareketi kolay yapar ve dirsek zorlanmalarını azaltırsınız.

Farklı Bölgelerde Etkili

“Rectus Abdominis”, “External Oblikler”, “Internal Oblikler” ve “Transversus Abdominis” gibi farklı bölgeleri çalıştırır. Karın, sırt, bel ve göbek çalıştıran bu alet sayesinde dilediğiniz vücuda ulaşmak zor olmayacak!

Birden Fazla Egzersiz için Kullanılabilir

Yarım, tam ve yan mekik çekebilir, dilerseniz hareketi ayaklarınızı kaldırarak daha zor bir hale getirebilirsiniz. Farklı egzersizlere uyarlanabilir alet sayesinde vücudun farklı bölgelerini çalıştırıp, kısa sürede ABS sahibi olabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: Altis AB600 karın kası ve vücut geliştirme aleti
  • Gösterge: Dijital, LCD, sayaç, kalori, scan tarama, zaman, toplam sayaç
  • Ağırlık: 4.40 kg (net), 4.80 kg (brüt)
  • Boyut: 73x68x68.5 cm, 2.54 çap,1 mm (kalınlık)
  • Hedef: Karın, bel, sırt
  • Özellikler: Dirsek ve boyun desteği

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.