Altis Eco Plus Dikey Kondisyon Bisikleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Dikey Kondisyon Bisikleti

Pedal, sele ve tutuş noktalarından oluşan Altis Eco Plus dikey bisiklet, karın ve bacak kaslarını çalıştırmanın en pratik yolunu sunar. Aynı zamanda ürün, vücut dengenizi ve duruşunuzu kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

LCD Ekran

Bisikletin tutuş noktalarının orta noktasında geniş LCD ekran bulunur. Ekran yaktığınız kalori, ilerlediğiniz mesafe, egzersiz süreniz ve hızınız konusunda sizi bilgilendirir. Bu sayede antrenmanların daha verimli geçmesine katkı sağlar.

Eş Zamanlı Nabız Ölçümü

Dikey bisikletin tutuş noktaları, egzersiz ile eş zamanlı olarak nabzınızı ölçer. Ölçtüğü nabız değerlerini diğer verilerle beraber ekranına yansıtır. Nabız ölçümü ile egzersiz süresini daha kontrollü geçirebilirsiniz.

Değiştirilebilir Sele Ayarı

Konfor, antrenman verimliliğini artıran en önemli etkenlerden birisidir. Altis Eco’nun ayarlanabilir selesi, egzersiz sürecini daha konforlu geçirmenize yardımcı olur. Aşağı ve yukarı yöne ayarlanabilen seleyi, bacak uzunluğunuza göre özelleştirebilirsiniz.

Sekiz Kademeli Pedal Sistemi

Altis Eco Plus dikey bisikletin pedal sistemi, sekiz farklı kademeyle çalışır. Egzersize yeni başladığınızda düşük kademeleri seçerek güçlenebilir, ilerleyen dönemlerde ise yüksek kademeleri tercih ederek kas direncinizi artırabilirsiniz.

90 Kilogram Taşıma Kapasitesi

Dikey bisiklet, maksimum 90 kilogram ağırlığı rahatlıkla taşıyabilir. Yüksek kapasite ürünü her seviyeden sporcu için ideal hale getirir.


Kompakt Tasarım

Altis Eco Plus üstün özelliklerinin yanı sıra kompakt tasarımıyla da dikkatleri çeker. Sadece 20 kilogram ağırlığındaki bisiklet, evinizde çok fazla yer kaplamaz.

Evde Spor Keyfi

Altis Eco Plus, evde spor konforunu sizlere sunar. Ürünü düzenli kullanarak hem kardiyo hem de basit direnç egzersizlerini tamamlayabilirsiniz. Basit direnç egzersizlerini kademeli pedal sistemiyle gerçekleştirmenize yardımcı olan dikey bisiklet, kasları güçlendirmesinin yanı sıra yağ yakımına da katkı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altis
  • Model: Eco Plus Dikey Bisiklet
  • Ürün Ağırlığı: 20 kg
  • Ürün Boyutları: 92 x 51 x 92 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.