Altis Greenpro M 2.5 HP Masajlı Manuel Eğim Koşu Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Masaj Yapma Özelliği

Ürünün ön kısmında bulunan masaj aparatı sayesinde egzersiz sonrası masaj keyfi yaşayabilir, yorgunluğunuzu atarak kaslarınızı rahatlatabilirsiniz. 

Kolay Kontrol Avantajı

Dijital gösterge üzerinden hız ayarını ve otomatik programları kolayca kontrol ederek konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.  

Yüksek Taşıma Kapasitesi

Greenpro koşu bandı, yüksek taşıma kapasitesi sayesinde 100 kilograma kadar kullanıma elverişlidir. 

Konforlu Kullanım Sağlayan Geniş Alan

Geniş bir koşu alanına sahip bu ürün, egzersizlerinizi konforlu bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. 104 cm uzunluk ve 42 cm genişliğe sahip koşu alanında rahatça hareket edebilir, keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İşlevsel Dijital Gösterge

LCD ekranlı dijital gösterge, egzersiz sırasında kalori, hız, zaman, nabız ve mesafe gibi bilgileri takip etmenizi mümkün kılar. Bu özellik sayesinde hedefiniz çerçevesinde bir egzersiz yapabilir, yaktığınız kalori sayısını ve hızınızı kontrol edebilirsiniz.

Hoparlör ve Müzik Desteği

Özellikleri arasında hoparlör ve mp3 desteği de bulunan Greenpro koşu bandı, spor yaparken müzik dinlemeye ve şarkıları kontrol etmeye imkân sağlar.

Geniş Hız Aralığı

0.8 km ve 12 km arası geniş bir hız aralığı sunan koşu bandı ile dilediğiniz tempoda egzersiz yapabilirsiniz. Hem yürüyüş hem de koşu seçenekleri sunan hız aralığı sayesinde programınızı takip edebilirsiniz.

Darbe Emici Tartan Zemin

Ürünün darbe emici zemini, koşu esnasında titremeyi ve sallanmayı engelleyerek rahat bir kullanım imkânı sunar. Kullanım esnasında çıkan sesleri de azaltan bu özellik, günün her saati sessiz bir şekilde egzersiz yapmanıza olanak verir.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 46 kg
  • Gösterge Tipi: LCD Ekran
  • Motor Gücü: 2.5 HP
  • Eğim: Manuel
  • Taşıma Kapasitesi: 100 kg
  • Koşu Alanı Genişliği: 42 cm
  • Koşu Alanı Uzunluğu: 104 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.