Compex Ayre Wireless Kompresyon Botları

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
Ürün tükenmek üzere
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Profesyoneller için Tasarlandı

Hareket halindeki antrenörler, terapistler, rekreasyonel ve seçkin sporcular için tasarlanan kompresyon botları, terapötik ve aralıklı pnömatik kompresyon kullanan bir üründür.

Tedavi Uygulayan Teknoloji

Egzersiz yapılan esnada oluşan kas kasılmasının bir yan ürünü olarak vücut, laktik asit oluşturur. Hızlı toparlanma sağlayan kompresyon botları, sinir sistemine uyarı göndermek ve  bu küçük molekülleri parçalamak için çalışır.

Kan Dolaşımını İyileştirir

Ayre kompresyon botları, laktik asidi harekete geçirir. Bu sayede sıvılara ve diğer toksinlere erişim sağlayarak, bacaklardaki kan dolaşımını ve akışını iyileştirmeye yardımcı olur.

Darbeli Kompresyon ile Hızlı İyileşme Sağlar

Kompresyon botları, kullanım süresi devam ettiği sürece uzuvları dalgalar halinde yukarı kaldırır. Sahip olduğu darbeli ve dinamik kompresyon ile hızlı iyileşmeyi teşvik eder.

Şarj Edilebilir ve Taşınabilir

Her yerde dinlenmeye imkan sağlayan kompresyon botları, tek bir şarj ile 3 saate varan bir kullanım avantajına sahiptir.

Üstün Teknoloji

Tam entegre ve taşınabilen kablosuz kompresyon botları, sıkıştırma kontrolleri sayesinde 120 mmhg’ye kadar sıkıştırma basıncına sahiptir. Şarj edilebilir pilleri, taşınabilir kompakt tasarımı ve güçlü sıkıştırma özelliğiyle yüksek teknoloji ürünüdür.

Temizliği Kolaylaştıran Kaliteli Materyaller

Dört ayrı sıkıştırma odasına sahip olan kompresyon botları, yüksek kaliteye sahip dış ve iç kaplamalar ile tasarlanmıştır. Bu sayede istenmeyen kokuları kontrol altında tutar ve temizliği kolay hale getirir.

Teknik Özellikler

  • Şarj Edilebilir Piller ile  Taşınabilir Hale Gelir
  • Yüksek Teknoloji Kompresyon Masajı
  • Güçlü Sıkıştırma - Entegre Sıkıştırma Kontrolü
  • Dört Ayrı Sıkıştırma Odası
  • 3 Saate kadar Çalıştırılabilir Lityum İyon Pil

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COMPEX AYRE WİRELESS KOMPRESYON BOTLARI
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Marka
COMPEX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok