Compex Fit 1.0 Kablolu Kas Kuvvetlendirme Stimülatörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kaslarınızı Güçlendirir

Kas kuvvetlendirme simülatörü, fitness antrenmanlarına destek olan ve kaslarınızı güçlendirmeniz konusunda yardımcı, profesyonel bir üründür.

Farklı Modlar ile Dilediğiniz Tedavi

Kas kuvvetlendirme simülatörü, ‘’Ağrı Tedavi Modu’’, ‘’Toparlayıcı-İyileştirici Masaj’’ ve ‘’Rahatlatıcı Masaj’’ gibi özel modlara sahiptir. Bu sayede istediğiniz bölgede dilediğiniz seçeneği kullanarak rahatlamanızı sağlar.

Daha Fit Bir Görünüm

Kompakt bir şekilde tasarlanan kas kuvvetlendirme simülatörü, vücudunuzdaki hemen her bölümde kullanabileceğiniz ve kaslarınızı güçlendirerek daha fit bir görünüm elde edebileceğiniz bir cihazdır.

Hedefe Yönelik Kullanın

Kollardaki sarkmaları toparlayıcı, basenlerin ve baldırların sıkılaşmasına destek olan kas kuvvetlendirme simülatörü, çok yönlü ve kullanacağınız bölgeye özel bir kullanım elde etmenizi sağlar.

10 Program ile Üstün Performans

Daha güçlü pazu kaslarına, göğüs kaslarına ve abdominal bölgede six-pack oluşumu sağlamanıza yardımcı olan kas kuvvetlendirme simülatörü, sahip olduğu 10 program ile performansınızı artırır.

Üstün Teknoloji

Aynı anda maksimum 8 elektrod takılabilen kas kuvvetlendirme simülatörü, 4 farklı kanala sahiptir. Ayrıca 120 mA, 400 us, 150 Hz güce sahip  olan cihaz, 4 saat 30 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde şarj olur.

Geliştirin ve Kuvvetlendirin

Kas kuvvetlendirme simülatörü, göğüs kaslarını ve bacakları kuvvetlendirir ve daha belirgin olmasını sağlar. Aynı zamanda ağrı tedavi modu sayesinde kas ağrılarını azaltır.

Teknik Özellikler

  • Hedef Çalışma Yükleme: Yok
  • Çalışma Kaydı Tutulması        Yok       
  • Program Sayısı: 10
  • Kanal Sayısı: 4
  • Enerji: Şarj Edilebilir Cihaz
  • Şarj Süresi: 4 saat 30 dk.
  • Tek Şarjla Efektif 6-8 Seans.
  • Ekran: Matrix Monochrome

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COMPEX FİT 1.0 KABLOLU KAS KUVVETLENDİRME STİMÜLATÖRÜ
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Marka
COMPEX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok