Compex Fixx 2.0 Derin Doku Masaj Tabancası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Benzersiz Deneyim

Antrenmandan önce kasların ısınmasına yardımcı olan 2.0 masaj aleti, zorlu seanslardan sonra sertliğin giderilmesine destek olur. Aynı zamanda Fixx 2.0 masaj tabancası, profesyonel bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Ayarlanabilir Başlıklar

Fixx 2.0 masaj tabancası, ayarlanabilen başlık ve değiştirilebilir uçları sayesinde farklı kas gruplarının özel gereksinimlerine göre uygulamanıza yardımcı olarak masaj yapmanıza imkan verir.

Her Yerde Rahatlatır

Kompakt bir tasarıma sahip olan derin doku masaj tabancası, oldukça sessiz bir motora sahiptir. Aynı zamanda şarj edilebilir ve çıkarılabilir pilleri sayesinde her an ve her yerde kullanıma hazırdır.

Hedefe Yönelik Kullanım

2.0 derin doku masaj tabancası, vurmalı masaj terapisi ile hedefe yönelik kas gruplarını etkiler. Değişen hız ayarları sayesinde masaj terapisini sağlık ihtiyaçlarınıza göre uyarlar.

Performansınızı Arttıran Teknoloji

Derin kas tedavisi ile kan akışını artıran derin doku masaj tabancası; ağrılı ve gergin kasları rahatlatmaya, hareket açıklığını iyileştirmeye, yaralanmayı önlemeye, gerginliği ve düğümleri serbest bırakmaya yardımcı olarak performansınızı artırır.

Bölgesel Olarak Rahatlatır

Egzersiz ve spor aktiviteleri sebebi ile oluşan ağrıları azaltmaya yardımcı olan masaj tabancası, hedeflenen bölgelerdeki ağrı hissini azaltır. Aynı zamanda performansınızı artırır ve yaralanmaları önlemenize destek olur.

5 Güçlü Yoğunluk Ayarı

Fixx 2.0 derin doku masaj tabancası, yüksek vurma kuvveti ile eşleştirilen beş güçlü yoğunluk ayarına sahiptir. En zorlu noktaları rahat ve güvenli bir şekilde rahatlatmaya yardımcı olan ürün, gereken yoğun basıncı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Masaj Özelliği: Var
  • Yoğunluk Ayarı: 5
  • Masaj: Vurmalı Masaj Terapisi
  • Ağrıları Azaltmaya Yardımcı Olur
  • Sessiz Çalışma Özelliği: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COMPEX FİXX 2.0 DERİN DOKU MASAJ TABANCASI
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Marka
COMPEX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok