Compex Fixx Mini Derin Doku Masaj Tabancası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

120 dk Aralıksız Masaj

Micro USB sayesinde ortalama bir saate şarj edip hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Compex Fixx mini derin doku masaj tabancası ile yaklaşık 2 saat aralıksız rahatlamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Sessiz Çalışma Prensibi

Sadece 60 dB gürültü seviyesine sahip model açık ve kamusal alanda çevreyi rahatsız etmeden kasları gevşetmeye yardım eder.

3 Farklı Hız Ayarı

İlk kademede 1500, ikinci kademede 2000, üçüncü kademede 2500 perküsyon ile çalışan Compex Fixx Mini ile vurmalı masajı bölgesel uyumlulukla deneyimleyin.

En Zor Alanlara Ulaşır

Derin kaslar üzerinde etkili olan Compex Fixx Mini masaj tabancası ile kan akışınız hızlanır ve ağrılarınızın geçmesi kolaylaşır. Sırt gibi ulaşılması zor bölgelerde kimseye ihtiyaç duymayın diye uzatma kolu ile beraber gelir.

Vurmalı Masaj Terapisi

Hız ayarı ile bir araya gelen vurma terapisi ile antrenman sonrası vücudunuza yapabileceğiniz en büyük iyilik Compex Fixx Mini! Üstelik antrenman öncesi ve sırasında da ihtiyaç duydukça kullanmanız için taşınabilir boyuta sahiptir.

Silikon Yumuşak Başlıklar

Kasların gerginliğini azaltarak sakatlanma ihtimalini düşüren model silikon başlıkları ile canınızı acıtmadan masaj yapar.

Fixx Uçları ile Kusursuz Uyum

Çalışan ve dinlenen kaslara masaj için Fixx 1.0 ve 2.0 masaj aletlerinin silikon başlıklarını da kullanabilirsiniz. Taşınabilir boyutu ile sırt çantanıza kolayca sığar.

Antrenmana Hazırlar

Kaslarınızı ısıtmak ve rahatlatmak için gereken tüm performansı siz otururken sergileyebilir. Arkanıza yaslanın ve günün yorucu antrenmanına fiziksel olarak hazırlanın.

Teknik Özellikler 

  • Hız: 3 kademe
  • Çalışma: 2500 PPM < 60 dB, 90-120 dk
  • Uçlar: Fixx 1.0 ve 2.0 uyumlu, silikon, yumuşak
  • Masaj: Vurmalı ( dk/1500, 2000, 2500)
  • Ek: Uzatma bağlantısı
  • Şarj: Micro USB, 60-90 dk

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COMPEX FİXX MİNİ DERİN DOKU MASAJ TABANCASI
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Marka
COMPEX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok