Compex SP2.0 Kablolu Kas Kuvvetlendirme ve Vücut Şekillendirme Stimülatörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeni Jenerasyon Kas Geliştirme

Kablolu vücut şekillendirme stimülatörü, kablolu sistem ile kas stimülasyonu gerçekleştirir. Aynı zamanda tüm elektrotlar ‘’Mi-Sensor’’ özelliğiyle geliştirilmiştir.

Kondisyon Sağlar

Kondisyon sağlayan modlara sahip cihaz, 20 programı ve 4 kanalı sayesinde kasları kuvvetlendirir ve vücudunuzu şekillendirmeniz konusunda son derece etkili bir performans gösterir.

Ağır Tedavi Modu

Kablolu kas kuvvetlendirme stimülatörü, ağır tedavi moduna sahiptir. Böylece kas gerilimini azaltma, ense-boyun ağrısı, sırt ve bel ağrısı gibi sağlık sorunlarını çözmeye yardımcı olur. Aynı zamanda tendinit, epikondilit, ağırlaşan bacak sendromu, lumbago, kramp önleme programları gibi ağır durumların tedavisinde etkili bir cihazdır.

Rehabilitasyon Modu ve İyileştirici Masaj

Rehabilitasyon moduna sahip olan kas kuvvetlendirme ve vücut şekillendirme stimülatörü,  kas atrofi tedavisi ve yeniden kuvvet kazandırma özellikleri sayesinde rehabilitasyon tedavisinde etkilidir. Aynı zamanda iyileştirici masajı sayesinde antrenman sonrası oluşan kas ağrılarını azaltır.

Rahatlatıcı Masaj

Kas kuvvetlendirme stimülatörü, fitness modları sayesinde vücudun şekillendirilmesine destek olur. Antrenman ve egzersizler sonucu oluşan ağrılar için geliştirilen ürün, rahatlatıcı masaj özelliğine sahiptir.

Kolay Şarj Edilebilir ve Taşınabilir

Vücudun tüm bölgelerinde kas güçlendirmek, ağrı ve rehabilitasyon tedavisi için kullanabileceğiniz oldukça kolay bir şekilde şarj edilen cihaz;  hafif bir tasarıma sahiptir.

Profesyoneller için Geliştirildi

Tam 20 programa sahip olan kas kuvvetlendirme ve vücut şekillendirme stimülatörü, çalışma kaydı tutma özelliği sayesinde ne kadar gelişme kaydettiğinizi görmenizi sağlar. Sahip olduğu profesyonel sporcu modu ile müsabakalara hazırlanmak için kullanabilir ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Masaj Programı: Var
  • Ekran: Matrix Monochrome
  • Empülsiyon Frekansı: 150 Hz
  • EMS: Var
  • Muscle Intelligence (Mi): Var
  • Program Sayısı: 20
  • Kanal Sayısı: 4 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COMPEX SP2.0 KABLOLU KAS KUVVETLENDİRME VE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME STİMÜLATÖRÜ
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Marka
COMPEX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok