Contigo Ashland Su Matarası 0,72 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Contigo Ashland Su Matarası 0,72 L

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Saydam Yapılı Tritan Gövde

Tritan cam en yakın hijyenik ve dayanıklı malzemelerden biridir. Contigo Ashland su matarası tritan malzemeden üretilir. BPA ya da kanserojen madde içermediği için içeceğinizi her zaman güvende ve taze tutar.

Pratik Açma Kapama İmkanı

Ashland su matarası, patentli  AUTOSPOUT mekanizması sayesinde %100 sızdırmazlık özelliği gösterir. En zorlu koşullarda bile dökülme ve sızdırma gibi durumlara dayanıklılık gösterir. Su şişenizi çantanızda, arabanızda ya da motorunuzda güvenle taşıyabilirsiniz.

Ergonomik Kapak Tasarımı

Ashland su şişesi, ergonomik bir kapak tasarımına sahiptir. Tek dokunuşla kolayca açılan emzikli bir ağızlığı bulunur. Aynı zamanda yumuşak yapılı tutma sapı sayesinde kolay taşıma imkanı tanır. 

Kokuya ve Darbelere Karşı Dayanıklı

Özel iç ve dış tasarımı sayesinde koku ve leke tutmayan bir yapısı vardır. Bulaşık makinesinde yıkanabilen kapağı, hijyenik bir kullanım imkanı verir.

Sıcaklık Koruma Sistemi

Contigo Ashland su matarası ile içeceklerinizi uzun süre sıcak ya da soğuk olarak saklayabilirsiniz.Böylelikle sıcak bir kahve içmek istediğinizde ya da soğuk suya ihtiyacınız olduğunda mataranızdan çok kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Klipsli Kapak Yapısı

Kapağında bulunan klipsi sayesinde çantanıza ya da kıyafetlerinizi kenarına asarak da taşıyabilirsiniz. Böylelikle bu özelliği, doğa yürüyüşlerinde işinizi kolaylaştırabilir.

En Zorlu Koşullara Dayanıklı

Contigo Ashland su matarası, darbelere karşı dayanıklılığı ile en zorlu koşullarda bile güvenle kullanılabilir.

Tek Elle Kullanım İmkanı

Ashland su şişesini tek elle kolayca açıp kapatabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde araç sürerken bile susuzluğunuzu kolayca giderebilirsiniz.

 Özellikler

  • Kapasite: 0.72 lt
  • Ölçüler: 7.5 x 10 x 26.5 cm
  • AutoSeal ve AutoSpout Teknolojisi
  • Bask Kilitle Kapak Sistemi
  • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ASHLAND TEK EL BAS İÇ SU MATARASI 720ML
Üretim Yeri
Çin
Hacim (lt)
0,72 LT
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CONTIGO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok