Contigo Byron Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,59 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Vakumlu Yalıtım Özelliği

Contigo Byron termos bardak, vakumlu yalıtım özelliği ve çift duvarlı paslanmaz çelik gövdesi sayesinde içeceklerinizin sıcaklığının uzun süre muhafaza edilmesini sağlar. Termos bardakla sıcak içecekler 7, soğuk içecekler ise 18 saate kadar ısısını kaybetmez.

Sızdırmaz Tasarım

Contigo Byron termos, markanın patentli Snapseal teknolojisi ile geliştirildiği için pratik kullanım sağlar. Hareketli ve ergonomik olan kapak, siz hareket halindeyken bile içeceklerinizin dışarı sızmasını engeller.

Tek Elle Kullanım

Contigo termos bardağın Snapseal özelliğine sahip olan kapağı, içeceklerinizi tüketirken kolaylık sunar. İçeceğinizi içmeniz için kapağı yukarı doğru kaldırmanız ve termosu çantanıza koymadan önce ise kapağı aşağı doğru hafifçe itmeniz yeterlidir. Bu sistem, termosu yürüyüşleriniz sırasında tek elle kullanmanıza yardımcı olur.

Çevirmeli Kapak Sistemi

Çevirmeli kapak sistemi, termos bardağın içerisine içeceğinizi kolayca eklemenizi sağlar. Çabuk kilitleyen ve esnemeye karşı dayanıklı olan çevirmeli kapak, içeceğinizin dökülmesine karşı yüzde 100 sağlamlık sunar.

Kauçuk Tutma Bandı

Byron termos bardağın dış yüzeyi kauçuk bant ile kaplıdır. Kauçuk bant, termosun içerisindeki içecek ne kadar sıcak olursa olsun etkilenmez ve ellerinizin yanmasını engeller. Aynı zamanda kauçuğun kaydırmaz özelliği sayesinde ergonomik tutuş sağlar.

BPA İçermeyen Malzeme

Termos bardak BPA içermeyen yapısı sayede güvenli kullanım sunar. Hem sıcak hem de soğuk gıdalarla temasa uyumlu özelliktedir. Güvenli kullanım özelliklerinin yanı sıra birinci sınıf malzemelerden üretildiği için koku yapmaz.

Çift Katmanlı Çelik Termos

Çift katman teknolojisi içeceklerin ısısını korunmasına yardımcı olmasıyla birlikte uzun ömürlü kullanım sağlar. Paslanmaz çelikten üretilen termos çizilmeye ve yıpranmaya karşı dirençlidir.

Kolay Temizleme Özelliği

Paslanmaz çelik yapısı sayesinde Byron’u sıcak suyla ve bulaşık deterjanıyla rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Ayrıca ürünün kapağı, bulaşık makinesinin üst rafında yıkanmaya uygundur.

Teknik Özellikler

  • Model: Byron Paslanmaz Çelik Termos Bardak
  • Malzeme: Çift katmanlı paslanmaz çelik
  • Ürün Boyutları: 8 / 20.5 cm
  • Ürün Ağırlığı: 300 gr
  • Kapasite: 0. 59 lt
  • Sıcaklık Süresi: 7 saat
  • Soğutma Süresi: 18 Saat

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.