Contigo Pinnacle Paslanmaz Çelik Termos Matara 0.3 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Contigo Pinnacle Paslanmaz Çelik Termos Matara 0.3 L

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


AutoSeal Tasarım

Contigo Pinnacle, markaya özel olan AutoSeal tasarımı sayesinde matara kullanımını daha keyifli hale getirir. Ürünün üzerinde bir adet tuş yer alır. İçeceğinizi içmek için bu tuşa basmanız yeterli olur. Tuşa dokunmaya bıraktığınız an içecek çıkışı otomatik olarak kapanır.


Sızdırmaya Karşı Dirençli

AutoSeal tasarımı, sızdırmaya karşı direnç sağlar. Tuşa dokunduğunuz an kapanan patentli kapak mekanizması, içeceğinizin çantanıza damlamasını engeller.


BPA İçermeyen Yapı

Matara BPA içermeyen, kaliteli ve birinci sınıf materyallerle tasarlanmıştır. Bu sayede sıcak içecekler de dahil olmak üzere, tüm gıdalarda güvenle kullanılabilir. Uzun süreli kullanımlarda bile koku yapmayan özelliğe sahiptir.


Çift Katmanlı Çelik Gövde

Pinnacle’nun hem iç hem de dış yüzeyi paslanmaz çelikle tasarlanmış olduğu için uzun yıllar kullanılabilir. Ürün yapısı sayesinde paslanmanın yanı sıra darbelere ve korozyona karşı da dirençlidir.


Vakumlu Yalıtım Teknolojisi

Pinnacle tunç matara, vakumlu yalıtım teknolojisine sahiptir. Vakumlu sistem içeceklerinizin hem taze kalmasına hem de sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesine yardımcı olur. Pinnacle ile sıcak içecekler ortalama 3, soğuk içecekler ise 10 saat sıcaklıklarını korur.


Dökülmeye Karşı Emniyet

Pinnacle, AutoSeal sistemiyle dökülmeye karşı emniyet sağlar. Tüm bu özellikler sayesinde ürünü yürüyüşte, yolculukta veya sporda rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.


Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Kapak

Contigo Pinnacle’nun gövdesi, ihtiyaç duyulduğu an rahatlıkla elde yıkanarak temizlenebilir. Ürünün kapağını ise bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.


Modern Tasarım

Contigo parlak yüzeyi ve şık tasarımıyla standart mataralardan çok daha hoş bir görünüm sunar. Hoş görünümüyle sporda veya ofiste tarzınızı tamamlamaya katkı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Contigo
  • Malzeme Türü: Çift katmanlı paslanmaz çelik
  • Kapasite: 0.3 lt
  • Sıcak Kalma Süresi: 3 saat
  • Soğuk Kalma Süresi: 10 saat

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PİNNACLE MATARA TEK EL BAS İÇ 300ML
Üretim Yeri
Çin
Hacim (lt)
0,3 LT
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
KAHVERENGİ
Renk
KAHVERENGİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CONTIGO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok