Contigo Thermal Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1.2 L

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kamp ve Doğa Gezilerinizin Vazgeçilmezi

Vakumlu paslanmaz çelik termos, gövde tasarımında yer alan kolay kavranabilir band sayesinde rahat tutuş imkânı sunar. Ürün, böylelikle gelişmiş teknik özellikleri ile kamp ve doğa gezilerinizin vazgeçilmez ekipmanlarından biridir.

Sayısız Macerada Yol Arkadaşınız

Yaklaşık 800 g ağırlığındaki ürün, spor aktivitelerinizde yanınızda yer alır. Sayısız macerada size yol arkadaşlığı yapan termal termosun üretiminde ise BPA içeren materyaller hiçbir şekilde kullanılmaz.

Benzersiz Isı Yalıtımı

Contigo termosta Thermalock teknolojisinden yararlanılır. Çift duvar yalıtımı ile desteklenen söz konusu teknoloji, sıcak içeceklerinizi 35 saat sıcak, soğuk içeceklerinizi de 60 saat soğuk tutar.

360° Dönebilen Kapak Yapısı

Termosun 360° dönebilen kapağı bardak olarak kullanım için uygundur. İçeceklerinizi kapağa doldurarak içmenizi kolaylaştıran tasarım, ürünün şık görünümünü de destekler. 360° dönebilen kapak, sızdırma ve dökülmeye karşı da üstün koruma ortaya koyar.

Hijyenik Kullanıcı Deneyimi

Ürünün kapağında bulunan bardak mekanizması, içeceklerinizi her zaman hijyenik ortamda saklamanızı mümkün kılar. Termosun kapağı bulaşık makinesinde yıkanabilir.

İşlevselliğe Yönelik Öneriler

Contigo termal termosun gövdesini elde yıkamalısınız. Ayrıca kullanım sırasında ısı kaybını önlemek için kapak tapasını tamamen açmadan içeceğinizi doldurmalısınız.

Contigo Hakkında

Amerika merkezli bir termos üreticisi olan Contigo, kullanıcı deneyimini geliştirmek üzere ürünler tasarlar. Geniş üretim ağıyla dikkat çeken marka, farklı kullanıcı profillerine hitap etme konusunda son derece başarılıdır.

Farklı Kullanıcı Profilleri İçin İdeal

Termal termos farklı kullanıcı profilleri için idealdir. Hem şehir yaşamının yoğun temposundaki kullanıcılar hem de doğa tutkunları ürünü gönül rahatlığıyla tercih eder.

Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Paslanmaz çelik
  • Gövde: Çelik
  • Yalıtım sistemi: Çift duvar yalıtımlı
  • Hacim: 1200 ml
  • Sıcak tutma süresi: 35 saat
  • Soğuk tutma süresi: 60 saat
  • Boyut: 8,0 x 8,5 x 21,5 cm (Yaklaşık)
  • Ağırlık: 800 g (Yaklaşık)

Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0