Asobu Easy Access Termos 0,42 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Asobu Easy Access Seyahat Termosu

Asobu Easy Access termos, hareket hâlindeyken kahve ve türevlerinin tüketilmesini sağlar. Gelişmiş tasarımı ve fonksiyonları sayesinde sevdiğiniz içeceklere, dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

 

İç Hacim Kapasitesi

Asobou seyahat kupası, 0.42 litre iç hacme sahiptir. İdeal kapasitesi sayesinde termosunuz, anında bir kahve kupasına dönüşebilir. İçeceklerinizi ister kapak ile birlikte isterseniz kapağı çıkararak dilediğiniz sıcaklıkta tüketebilirsiniz.

 

Açma-Kapama Teknolojisi

Easy Access termos, tek bir dokunuş ile açma-kapatma yapabileceğiniz teknolojiye sahiptir. Termosun kapağında bulunan bu tuş aracılığı ile kapağınızı, hızlı ve güvenilir bir şekilde anında kilitleyebilir ve tekrar açabilirsiniz.

Kolay Temizlik

Seyahat kupasının kapağı, bir hamle ile parçalarına kolayca ayrılır ve temizlik için hazır hâle getirilir. Asobou Access termosunuzun kapağını, bulaşık makinesinde ve geri kalanını ise elde yıkayabilirsiniz.

 

Yüksek Ergonomik Tasarım

Asobu Easy Access termos, yükseltilmiş ağızlık tasarımı ile mükemmel bir konfor sunar. İçim sırasında akışı hızlandıran bu detay sayesinde outdoor kullanımlarda daha dengeli bir tüketime olanak tanır. Termosun tutuş deneyimi için de sağlanan yüksek ergonomisi, taşıma ve kullanım açısından büyük kolaylık sağlar.

Güvenilir Taşıma

Asobu seyahat kupası, sızdırmazlık özelliği ile içeceklerinizin daha güvenli ve rahat şekilde taşımanıza imkân sunar. Seyahatleriniz sırasında paslanmaz çelik kupanızdaki kahvenizi, konforlu bir şekilde yudumlayabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Materyal

BPA içermeyen malzemelerden oluşan seyahat termosu, paslanmaz çelikten oluşan yapısı ile dayanıklıdır ve güvenle kullanım olanağı sağlar.

Genel Özellikler

  • Model: Easy Access
  • Ürün Tipi: Termos
  • Hacim: 0,42 L
  • Malzeme: Paslanmaz Çelik
  • % 100 BPA İçermeyen Malzemeler
  • Özellik: Sızdırmaz / Yükseltilmiş Ağızlık
  • Sadece elde yıkanır. Kapak, bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Boyutlar: 7cm x 7cm x 21cm (2,75" x 2,75" x 8,25")

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.