Asobu Ultimate Mug Yalıtımlı Kahve Bardak 0,4 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Asobu Ultimate Mug Yalıtımlı Kahve Bardak 0,4 L

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Paslanmaz Çelik Malzeme

Çift katlı paslanmaz çelikten üretilen dayanıklı ultimate kahve bardak, seramik bir iç kaplama ve bakır astar ile tasarlanmıştır. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden oluşan ürün, normal bir termosta bulunan yalıtımı sağlar.

Sızdırmaz Vakumlu Yalıtım

Ultimate termos kahve bardak, dökülmeye karşı koruma sağlayan ve ayarlanabilir özellikte bir kapağa sahiptir. Aynı zamanda rahat kavrama ile tutulan sapı, hareket halindeyken ideal bir kullanım gerçekleştirmenizi sağlar.

BPA İçermeyen Materyaller

Yalıtımlı kahve termos bardak, BPA içermeyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede hem soğuk hem de sıcak içecekler ile temasa uyum sağlayan özelliktedir. Aynı zamanda birinci kalitedeki malzemelerden üretilen ürün, koku yapmaz.


Hem İşlevsel Hem Çevre Dostu

BPA içermeyen malzemeler kullanılarak üretilen termos bardak, çevreye ve yeniliğe bağlı tasarımı ile dikkat çeker. Benzersiz ve şık tasarıma sahip olan ürün, oldukça işlevsel bir kullanım gerçekleştirmenizi sağlar.

Kolay Kavrama için Saplı Tasarım

Seramik bir kaplama ile üretilen ultimate yalıtımlı kahve bardak, saplı bir tasarıma sahiptir. Bu özellik sayesinde hem rahat bir kavrama sağlar hem de bardağın sıcaklığından elinizi korur.

Estetik Tasarım

Paslanmaz çelik ve seramik kaplamalı tasarıma sahip olan ultimate termos bardak; ideal boyutları, dış etkenlerden koruyan kapağı, saplı ve şık tasarımı sayesinde her alan için en etkili kullanımı sunar.

Seyahat için Konforlu Kullanım

Bir seyahat şişesinde bulunabilecek tüm özellikleri barındıran ultimate kahve kupa, kompakt bir tasarımdadır. Sahip olduğu ideal boyutlar sayesinde taşıma ve seyahat sırasında ekstra konfor sunar.

Aç - Kapa Kapak Tasarımı

Ultimate yalıtımlı kahve bardak, üzerinde yer alan kapanır ve açılır bir kapağa sahiptir. İçeceğinizi elinizde taşırken dökülmesini engelleyen kapak, aynı zamanda içeceğin içerisine toz ve pislik girmesini engeller.

Genel Özellikler

  • Boyutlar : 12,7cm x 8,9cm x 12cm (5" x 3,5" x 4,75")
  • Malzeme: Paslanmaz çelik ve seramik kaplama
  • % 100 BPA İçermeyen Malzemeler
  •  Sadece elde yıkanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ASOBU ULTİMATE MUG YALITIMLI KAHVE BARDAK 0,4 L
Üretim Yeri
Çin
Materyal
ÇELİK
Ağırlık (gr)
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
ASOBU
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok