Bo-Camp 100X60 CM Alüminyum Katlanır Kamp Masası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm Outdoor Etkinliklerde Kullanıma Uygun Masa

Kamp, tatil, piknik gibi farklı outdoor etkinliklerde kullanıma uygun olan Bo-Camp kamp masası, kullanışlı yapısı ile bir adım öne çıkar. Montaj gerektirmeyen kurulama sahip ürün pratik şekilde kullanıma hazır hale gelir. Modelin ayaklarını takıp çıkarabilir, dilediğiniz alanda keyifle kullanabilirsiniz.

Dayanıklı Yapısı ile Her Koşulda Sizinle

Yüksek kaliteli malzemelerden imal edilen model, dayanıklı yapısı sayesinde zorlu koşullara bile dayanır. Alüminyum yapılı masa çizilme ve ezilme gibi durumlara karşı son derece dirençlidir.

Kompakt Boyutları Sayesinde Taşıma Kolaylığı

Kompakt yapısı ile beklentileri sonuna kadar karşılayan kamp masası açıldığında 90x61.5x60 cm, katlandığından ise 100x60x3.5 cm boyutlara sahip olur. Muhafaza konusunda avantajlı olan ürünü arabada konforlu şekilde saklayabilirsiniz.

Kullanışlı Yapıya Sahip MDF Masa Tablası

Kamp masasının tablası MDF ahşap yapısı ile beğeni toplar. Oldukça kullanışlı olan tabla açık hava koşullarına karşı formunu uzun süre korur. Kaliteli malzeme yapısı su, sıcaklık ve güneş ışığı gibi etkenlere karşı korumalı bir yapıda tasarlanmıştır.

Ayarlanabilir Masa Yüksekliği

Toprak, çim, asfalt gibi zeminlere tam uyum sağlayan kamp masası, özel ayak yapısı ile yoğun ilgi görür. 36 cm ve 70 cm olmak üzere iki farklı yüksekliğe ayarlanabilen ayak vidaları, çok yönlü kullanım avantajı sağlar.

Fonksiyonel File Raf 

Ergonomik yapısıyla farklı ihtiyaçları karşılayan ürünün masa tablasının altında file yapılı raf içerir. Yiyecek, içecek ve sunum gereçleri gibi eşyaları muhafaza edebileceğiniz bölme geniş ve esnek yapısı sayesinde son derece kullanışlıdır. 

Hafif Ağırlığı ile Kolayca Taşınabilir

Ultra hafif ağırlığa sahip olan model, taşıma sırasında kullanıcısına kolaylık sağlar. Tüm outdoor etkinliklerinize 4.2 kg ağırlığındaki kamp masasını götürebilir, sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şık ve Modern Tasarım Detayları

Şık tasarımı ile öne çıkan kamp masası, estetik duruşu sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Zarif ve modern yapılı model kullanışlı özelliklerini etkileyici tasarımı ile taçlandırır.

Teknik Özellikler

  • Marka: Bo-Camp
  • Model: 100x60 cm kamp masası
  • Masa Tablası: MDF ahşap
  • Açık Boyutlar: 90x61.5x60 cm
  • Kapalı Boyutlar: 100x60x3.5 cm
  • Ağırlık: 4.2 kg
  • Masa Çerçevesi: Alüminyum alaşım
  • Ayak Yapısı: Çıkarılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.