Bo-Camp Saint-Tropez Katlanır Plaj Sandalyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hafifliğiyle Pratik Kullanım

Kompakt yapıdaki Bo-Camp Saint-Tropez Mavi Katlanır Plaj Sandalyesi hafifliği ile de kolay taşınabiliyor ve kolaylıkla kullanılabiliyor. Plajda ya da kampta kullanabileceğiniz ürün pratik olarak kullanım imkânı sağlıyor.

Şık ve Kompakt

Şık ve basit bir tasarımı bulunan Bo-Camp sandalye kompakt yapısıyla basit bir şekilde katlanabiliyor. Pratiklik sağlayan kompakt yapısı ile sandalye araba bagajında plaja ya da kampa taşınırken çok büyük bir alan kaplamıyor. 

Katlanabilir ve Ayarlanabilir Tasarım

Vücut oranınıza göre ayarlanabilme özelliği bulunan sandalye 8 farklı pozisyonda kullanılabilme olanağı sağlıyor. 8 katlama pozisyonundan birinde sandalye düz bir şekil alıyor ve rahatlıkla taşınabiliyor.

Extra Denge Sağlayan Özel Tasarım

Konfor sağlayan bir kolçağı bulunan ürünün yastığı ayarlanarak ekstra denge sağlanabiliyor. Rahatlık ve konforlu bir yapıya sahip sandalyenin dengeli tasarımı ergonomi sunuyor.

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Naylon kumaştan üretilmiş ürünün anodize alüminyum çerçevesi uzun süreli kullanım performansı sağlıyor. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla sandalye 100 kg taşıma kapasitesine sahip.

Özellikler

  • Boyut: 74 x 61 x50 cm
  • Koltuk Yüksekliği: 22 cm
  • Oturma Genişliği: 46 cm
  • Arkalık Yüksekliği: 60 cm
  • Oturma Derinliği: 42 cm
  • Ağırlık: 2.9 kg
  •  Maksimum Taşıma Kapasitesi: 100 kg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.