Bo-Camp Thelon Katlanır Kamp Sandalyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarım

Kampta, sahilde ya da günübirlik gezilerinizde kullanışlı bir kamp sandalyesi arıyorsanız Bo-Camp Thelon tam size göre! 2 farklı renk tonuna sahip 600D polyester Oxford kumaşı ile şıklık ve kaliteyi bir araya getirir.

Alüminyumun Hafifliği

Bo-Camp Thelon katlanır kamp sandalyesi hafif ve dayanıklı olmasını sağlayan alüminyum çerçeveden üretilir.

Ayarlanabilir Form

Arkadaşlarınızla ya da tek başınıza keyifli vakit geçirirken kullanabileceğiniz Bo-Camp Thelon kamp sandalyesi konfor için tasarlandı. Ayarlanabilir sırt desteği ile boyunuza göre en ideal forma sokabilirsiniz.

Dayanıklı Taşıma Çantası

Katlanır formu ile gittiğiniz yere kadar kapalı halde taşıyabileceğiniz sandalye beraberindeki dayanıklı çantası ile gelir. Kumaş taşıma çantası sağlamlığı ile uzun süreli kullanım sunarken askıları kolay taşımak için kullanabilirsiniz.

Kolay Kurulum Avantajı

Sandalyenizi kurmak istediğiniz anda çantasından çıkararak hazır hale getirebilirsiniz. 84x79x50 cm açık boyutları ile size rahat bir oturma alanı sunar.

İster Sırtınızda İster Bagajda Taşıyın

84x11cm katlı boyutları ile bagajda fazla yer kaplamayan Bo-Camp Thelon kamp sandalyesi 1750 g ağırlığı ile sırtta taşırken hareketlerinizi engellemez.

Ergonomik Tasarım ile Yüksek Konfor

Bo-Camp Thelon kamp sandalyesi koltuk yüksekliği, derinliği, genişliği ve sırt uzunluğu ile size bir kanepede oturuyormuş hissi yaşatır. Yüksek konfor sunan kumaşı vücudun şeklini alarak saatler boyu rahatça oturmanız için tasarlanır.

100 kg’a Kadar Taşıma Kapasitesi

Kamp sandalyelerinin rahatsız olmasına yol açan uzun boy ve fazla kilodan endişe etmenize gerek yok! Ayarlanabilir sırt desteği ve 100 kg’a kadar ağırlık taşıma kapasitesi ile Thelon tam da aradığınız üründür.

Özellikler

  • Kullanım: Kamp sandalyesi, sahil, açık hava
  • Özellik: Katlanır gövde, ayarlanabilir sırt desteği
  • Aksesuar: Kumaş çanta
  • Materyal: Alüminyum alaşım çerçeve, 600D polyester Oxford kumaş
  • Kapasite: 100 kg
  • Ağırlık: 1750 g
  • Açık Boyutlar: 84x79x50 cm
  • Katlı Boyutlar: 84x11 cm
  • Koltuk Boyutları: 36 cm yükseklik, 39 cm derinlik, 55 cm genişlik
  • Sırt Uzunluğu: 44 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.