Çınar Extreme KillSwitch King Cobra Survival Paracord Bileklik Reflektörlü ve Magnezyum Çubuklu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Çınar Extreme KillSwitch King Cobra Survival Paracord Bileklik Reflektörlü ve Magnezyum Çubuklu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Tarz

Paracord acil durum bilekliği, günlük yaşantınızda sürekli kullanabileceğiniz, aynı zamanda gerekince sağlam bir ipe dönüşebilen özel bir bilekliktir. Amerikan ordusunda kullanılan orijinal paracord iplerinden üretiliyor. İlk bakıldığında sadece tarz bir bileklik gibi gözükse de gerektiğinde hayatta kalmanızı sağlayabilecek sağlam bir malzemedir. Extreme sporlar ile ilgileniyorsanız, nerede ve ne ile karşılaşacağınızı her zaman bilemesiniz.

Hepsi Bir Arada

Bazı durumlarda sağlam bir ip hayatınızı kurtarabilir. Hem tarzınızı belli edin, hem de acil bir durum olduğunda hayatınızı kurtarın. Uzunluk 22 Cm , Genişlik 3 Cm , Kalınlık 2 Cm , Reflektörlü Paracord 550.Paracord bileklik üzerinde acil durumlar için birçok aparat ile geliyor. Magnezyum çubuğu ile ateş yakabilir, ipi eşitli amaçlar için kullanabilir, yerinizi belli etmek için düdüğü kulla bilirsiniz. Kesici uç sayesinde bir şeyleri kazıyabilirsiniz. Düdük, Magnezyum Çubuğu , Kesici / Kazıyıcı Uç , Paraşüt İpi

Ateş Başlatıcı Magnezyum Çubuklu Pusulalı ve Paraşüt İpli Bileklik

Paracord (Paraşüt İpi) malzemeleri ile imal edilmiştir. Acil durumlarsa sökülerek birçok farklı ihtiyaç için kullanılabilir. Su tutmaz, cildi tahriş etmez. Ateşle temasında eriyerek bozulur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ÇINAR EXTREME KİLLSWİTCH KİNG COBRA REFLEKTÖRLÜ MAGNEZYUM ÇUBUKLU BİLEKLİK
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
KARIŞIK DESENLİ
Ana Renk
KARIŞIK DESENLİ
Renk
KARIŞIK DESENLİ
Garanti Süresi
6 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Marka
Çınar Extreme
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok