Esbit 0,50L Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Uzun Süre Sıcak Tutma Performansı

Çift katmandan meydana gelen özel yalıtımlı gövdesi sayesinde içindeki sıvının ısısını saatler boyunca koruyabilir. 98°C ısıya sahip olan içeceği 6 saat sonra 75°; 12 saat sonra 60°, 25 saat sonra ise 45° olacak şekilde muhafaza eder.

İçeceklerin Isısını Koruyan Vakumlu Kapak Tasarımı

Özel olarak tasarlanan vakumlu kapak, hava geçişine izin vermez. Bu sayede termosunuzdaki içeceğin ısısı çok uzun süre boyunca korunur. Ayrıca kapak kısmında yer alan 170 ml kapasiteye sahip bardak sayesinde pratik bir kullanım da sağlar.

Bireysel Kullanım için İdeal Kapasite

0,50 lt içecek alabilen iç haznesi sayesinde outdoor aktiviteleriniz sırasında, alışverişte veya sporda ihtiyaç duyabileceğiz kadar sıcak veya soğuk içeceği sizin için muhafaza eder.

Sızdırmaz Kapak ile Güvenli Kullanım

Vidalı kapak tasarımı ve vakum teknolojisinin bir araya gelmesi ile oluşan yüzde 100 sızdırmazlık emniyeti sayesinde termosunuz yatay pozisyonda olsa bile sızma ve dökülme meydana gelmez.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Ağız Tasarımı

Oldukça geniş bir ağza sahip olduğu için kolayca doldurup boşaltabilir, zahmetsizce yıkayabilirsiniz. Kullanım konforu sağlayan bu ağız tasarımı sayesinde termosunuzun içindeki içeceğin tamamını görerek miktarını ve durumunu kontrol edebilirsiniz.

Uzun Kullanım Ömrü Sağlayan Ekstra Dayanıklı Malzeme

Gövdesi 18/8 BPA içermeyen paslanmaz çelik malzemeden üretildiği için en zorlu koşullarda ve yoğun kullanımda bile kalitesini korur. Bu da uzun ve masrafsız bir kullanım ömrü sağlar.

Taşıma Konforu Sağlayan Minimal Tasarım

359 gram ağırlığın yanı sıra 21,5 cm boya ve 7,9 cm kesite sahip silindir formundaki termosunuzu çantanızda dilediğiniz yere götürebilir, gün boyunca yanınızda taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  • Kapasite: 0,50 lt
  • Sıcak Tutma Süresi: max. 25 saat
  • Su Dolum Isısı: 98°C
  • Bardak Sayısı: 1 adet
  • Dış Yüzey: Paslanmaz Çelik
  • Boyutlar: 21,5 X 7,9 cm
  • Ağırlık: 359 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.