Esbit 1L Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Minimum Boyut Maksimum Verim

1 litrelik sıvı hacmine sahip olan Esbit vakumlu termos 27.5x9.0 cm boyut ve 537 gram ağırlıktadır. Küçük boyutlarıyla üst düzey verim elde etmenizi amaçlar.

Kamp Severlere Özel Tasarım

Ürün dayanıklı malzemelerden imal edilmiştir. Kamçıların favori gereçlerinden biri olan Esbit Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos zorlu koşullarda kullanıma uygundur.

İçecekleriniz Saatlerce Sıcak Kalsın

Isının uzun saatler boyunca korunmasına olanak tanıyan vakumlu yalıtım tekniği kullanılarak tasarlanmıştır. Termos içinde bulunan sıvıyı dış ortamla temas etmeden ısı değerini korur.

Kolay Temizleme Avantajı

Termos parçaları bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Bu özelliği sayesinde pratik bir şekilde temizlenir.

Bardak Taşımaya Son

Esbit Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos 2 adet bardağa sahiptir. Bu sayede yanınızda bardak taşımaya gerek kalmadan istediğiniz her an içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Fitalat İçermeyen Kaliteli Boya

Termos yapımında kullanılan boya yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilir. Boya içeriğinde sağlığı tehdit eden fitalat bulunmaz.

Sızdırmaya Karşı %100 Garantili

Esbit termos sıvı giriş ve çıkışını kolaylaştıran geniş bir ağız tasarımına sahiptir. Bu sayede termos kullanımı ve temizliği son derece kolaydır.

Zorlu Koşullara Dayanabilen Kaliteli Malzeme

Yapımında kullanılan paslanmaz çelik sayesinde düşme ve dışarıdan gelen darbelere karşı korunaklıdır.

Teknik Özellikler

  • Model: Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos
  • Gövde Malzemesi: Paslanmaz Çelik Gövde
  • Ölçü: 27.5x9 cm / 537 Gram
  • %100 Garantili Sızdırmazlık
  • Sıvı Hacmi: 1 L
  • Gövde: BPA ve Fitalat İçermez

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.