Esbit 0,75L Paslanmaz Çelik Yemek Termosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Outdoor Aktiviteleri için Esbit Yemek Termosu

Alman teknolojisi ve hassasiyeti ile geliştirilen Esbit yemek termosu, outdoor aktiviteleri ve günlük kullanıma uygundur. Özelliklerde kampçılık gibi açık hava etkinliklerinde ve uzun yolculuklarda yiyeceğinizi sıcak veya soğuk tutarak pratik bir kullanım sağlar.

24 Saate kadar Isı Muhafazası

Esbit yemek termosu ile yiyeceklerinizin ısısını uzun süre muhafaza edebilir ve dilediğiniz zaman sıcak/soğuk tüketebilirsiniz. Su doldurma sıcaklığı 98o C derece olan termos, yiyeceklerinizi ilk 6 saate kadar yaklaşık 70o C, 12 saate kadar 60o C ve 24 saat sonunda ise yaklaşık 40o C’ye kadar muhafaza edebilir.

Yüksek Kaliteli Vakum Teknolojisi

Termos çift cidarlıdır ve bu iki çelik duvar arasında şişedeki içeceğin istenilen sıcaklığını muhafaza etmek için bir vakum bulunur. Bu vakum destekli yalıtım teknolojisi sayesinde ise sıcak yiyecekleri sıcak veya soğuk yiyecekleri uzun süre soğuk tutar.

Dayanıklı ve Sağlıklı Paslanmaz Çelik

Termos, paslanmaz çelik malzemelerden yapıldığı için oldukça dayanıklıdır ve bu sayede hem gıdaya uygun hem de uzun ömürlüdür.

Üçü Bir Arada Tasarım

Yemek termosu olarak dayanıklılığı ve estetik tasarımı ile öne çıkan Esbit, kapağında bulunan katlanır kaşık ile yiyecekleriniz için yanınıza ekstra eşya almanıza gerek bırakmaz. Ayrıca vidalı kapak kâse ya da bardak olarak kullanılabilir. Özellikle trekking ve kampçılık gibi doğa aktiviteleri için son derece pratiktir.  

Kolay Temizlik Sağlayan Kapak Genişliği

Kapak ve ağız tasarımı termosun gövdesi ile aynı genişliğe sahiptir. Oldukça geniş ağız sayesinde yiyeceklere kolaylıkla ulaşabilir, rahat doldurabilir ve termosunuzu pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Güvenli Kullanım için Basınç Düğmesi

Paslanmaz çelik kapağın üzerinde bulunan basınç serbest bırakma düğmesi ile kapağı kilitleyebilir, düdüklü tencere sistemleri gibi içerideki sıcak hava basıncını alıp güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.

Maksimum Verim Sağlayan Pratik Kullanım

Yemek termosundan daha fazla verim almak ve yiyeceklerinizin ısısını daha fazla muhafaza etmek isterseniz sıcak yiyeceklerden önce sıcak su, soğuk yiyeceklerden önce ise soğuk su doldurup 4 dakika bekledikten sonra yiyeceğinizi koyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Tip: Yemek Termos
 • Malzeme: 18/8 Paslanmaz Çelik
 • Kapasite: 0,750 ml
 • Kapak kapasitesi: 310 ml
 • Su Doldurma Sıcaklığı: ~98 °C
 • Ortam Sıcaklığı: ~20 °C±2 °C
 • Isı Tutma Performansı: 6 Saat Sonra: ~70 °C
 • Isı Tutma Performansı: 12 Saat Sonra: ~60 °C
 • Isı Tutma Performansı: 24 Saat Sonra: ~40 °C
 • Uzunluk: 16,4
 • Çap: 11,2 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.