Esbit Majoris 0,45L Paslanmaz Çelik Termos Bardağı Mug

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Profesyonel ve İşlevsel Esbit Thermal Kupa

Profesyonel termoslarda bilinen teknolojiyi kullanan Esbit, vakum bölmesiyle ayrılmış iki kat yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu sayede içeceklerinizin ilk sıcaklıklarını etkili bir şekilde korur.

Estetik Tasarımlı Mug

Yüksek kaliteli işçilik ve kullanılan birinci sınıf malzemeler ile oldukça dayanıklı hale getirilen termos kupa, estetik tasarımı ile dikkat çeken detaylara sahiptir. Mat toz boya ile kaplandığı için çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Kaymaz Ped ile Güvenli Kullanım Avantajı

Termos kupanın alt tabanında kullanılan kaymaz ped, kupanın bulunduğu zemine tam tutunmasını sağlar. Gövdesinde ise iyi bir tutuş sağlayan mat boya kullanılmıştır. Bu sayede ıslak elle tutulduğunda dahi kaymaz.


İçeceklere Uygun Malzeme

Termal kupada kullanılan çelik ve boya, zararlı BPA ve ftalat gibi maddeler içermediği için son derece güvenlidir. Tüm maddelerden arındırılan kupa, paslanmaz çelik tasarımı ile uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir.

Sızdırmaz Kapak

Flip top yapısı ile %100 sızdırmazlık sağlayan kupayı ister çantanızda ister arabanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kapak tasarımının diğer özellikleri ise hava geçirmez olması ve içeceğinize kapağı kaldırmadan ulaşmanıza yardımcı olmasıdır. Kapakta bulunan açıklıktaki kenarın konturlu bir biçimde tasarlanması içmeyi kolaylaştırır ve dökülmesini önler.

Tek Elle Kullanım Kolaylığı

Kapak üzerindeki ekstra açıklığın kapağı, tek elle kullanım sağlarken uygun temizlik ve içeceği boşaltmak için kapağı çevirerek komple açabilirsiniz.

Araç Bardak Tutucular için İdeal

Araçlarda bulunan bardak tutuculara tam uyan gövde çapı sayesinde yolculuklarınızda lezzetli ev yapımı içeceklerinizi yudumlayabilir, uzun yollarda uykunuzu açmak için sert ve sıcak kahveler içebilirsiniz.

Bardak Kulplarına Uygun Gövde

Kulpsuz bir tasarıma sahip olan thermal mug, standart boyutlarda tasarlanan kupa ve bardak kulpları ile uyumludur.  Bu sayede kulp ile birlikte kullanabilir, outdoor aktivitelerinde, iş yerinde ve okulda içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 450 ml
  • Boyut: 206 x 72 mm
  • Malzeme: Paslanmaz çelik
  • Ağırlık: 275 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.