Esbit Majoris 0,50L Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Günlük Yaşamın Her Anında Pratik Kullanım

Kamp, gezi, tatil, spor gibi sosyal yaşamın tüm etkinliklerinde kullanılabilen paslanmaz çelik vakumlu termos, içeceklerinizin sıcaklığını korur.

Paslanmaz Çelik Kalitesi ile Uzun Süreli Kullanım

Paslanmaz çeliğin dayanıklı yapısıyla içeceklerinizin ısısını sabitleyen ürün, soğuk hava koşullarında dahi vakumlu yalıtımı ile maksimum performans sergiler.

Kolay Temizleme ve Dolum Avantajı

Yıkama ve temizleme işlemi kısa sürede tamamlanan Esbit paslanmaz çelik vakumlu termos, kamp gereci ihtiyacınızı doğrudan karşılar. Geniş ağız yapısı ile hızlı bir biçimde temizlendikten sonra tekrar kullanılabilen ürün içeceklerinizin akmasını engelleyen, dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Yüksek Isı Koruma ile Sıcaklık Sabitleme

Değişen hava koşullarında içeceklerinizin ısısını sabitleyen ürün, 18/8 BPA paslanmaz çelik gövdesiyle dayanıklı bir outdoor gerecidir. Gündelik ihtiyaçlarınız için de tercih edebileceğiniz termos ile içeceklerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

%100 Sızdırmaz Sağlam Dizayn

Olası bir darbe veya hareket sırasında içeceklerinizin içerisinden sızmasını engelleyen yapısıyla dikkat çeken ürün sosyal yaşamınızın her anında kullanabileceğiniz bir dizayna sahiptir.

Yüksek Kaliteli Toz Boya ile Sağlıkta Güven

İçeceklerinizin aynı ısı ve yapı bütünlüğüyle korunmasını sağlayan çelik termos, fitalat içermeyen yüksek kaliteli toz boyadan üretilir.

0,50 Litrelik Saklama Kapasitesi

Üzerinde yer alan bardakla içecek ihtiyacınızın her an karşılanmasını sağlayan ürünün saklama kapasitesi 0,50 litredir. Vakumlu termos ile iş molalarında ve yolculuk sırasında kahve, çay gibi içecekleri tüketebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık : 374 g
  • Boyut : 21.7x7.3 cm
  • Kapasite : 0.50 lt
  • %100 sızdırmazlık garantili
  • Kolay temizleme
  • Yüksek ısı tutma özelliği

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.