Esbit Majoris 0,70L Paslanmaz Çelik Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Kaliteli 18/8 Çelik Malzeme Yapısı

Outdoor etkinliklerde ve günlük hayatta kullanım için özel olarak tasarlanan Majoris 0.70 L termos, hem sıcak hem de soğuk içecekleri güvenli şekilde saklar. Yüksek kaliteli 18/8 paslanmaz çelikten üretilen model, çok yönlü kullanım tarzı ile beğeni toplar.

Uzun Süreli Isı Koruması

Isı yalıtımı konusunda sergilediği performans ile beklentileri sonuna kadar karşılayan ürün, çift cidarlı gövde yapısına sahiptir. Uzun süreli ısı koruması sağlayan modeli gün boyu yanınızda taşıyabilir, içeceklerinizi her ortamda keyifle tüketebilirsiniz.

BPA İçermeyen Gövde ile Güvenli Kullanım

Sağlığa zararlı BPA gibi maddeler içermeyen çelik termos, son teknoloji ile geliştirilmiştir. Kaliteli malzeme yapısı ile beğeni toplayan ürün düşme, çizilme ve ezilme gibi dış etkenlere karşı da oldukça dirençlidir. 

İçeceklerinizi Konforlu Şekilde Tüketin

Pratik şekilde açılıp kapanabilen kapak ve standart ağız yapısı içeceklerinizi rahatlıkla tüketmenize yardımcı olur. İçme kapağının yanı sıra doldurma, boşaltma ve temizleme işlemlerinde kolaylık sağlayan ağız yapısı her açıdan düşünülmüş bir tasarıma sahiptir.

Sızdırmaz Özelliği Sayesinde Damlamayı Engeller

Majoris termos modeli her koşulda %100 sızdırmazlık özelliği ile konforlu kullanım sunar. Taşıma sırasında damlamayı tamamen engelleyen kapak yapısı, emniyetli bir kullanım sağlar.

İçecekleri 25 Saate Kadar Güvenli Şekilde Korur

Tüm gün içeceklerin ısısını koruyan ürün, üstün performansı sayesinde yoğun ilgi görür. Termos içeceklerinizi dolum ısısında 98° C, 6 saat saklama sonrası 75° C, 12 saat sonra 60° C ve 25 saat saklama sonrasında 45° C ısı ile korumayı başarır. 

Her Yerde Sizinle

Sporda, işte, kampta, piknikte, tatilde ve okulda kullanım için elverişli olan model geniş kapasitesi ile beklentileri karşılar. 0.70 L kapasite sayesinde fazla miktarda içeceği yanınızda konforlu şekilde taşıyabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarım Detayları

Sportif tasarım detayları ile bir adım öne çıkan model, ince ve uzun bir yapıya sahiptir. Çantaların lastikli yan gözü gibi farklı alanlarda taşımak için elverişli olan model, tutma alanıyla da elde konforlu şekilde taşınabilir.

Teknik Özellikler

  • Model: Majoris paslanmaz çelik 0.70 L  
  • Kapasite: 0.70 L
  • Gövde: 18/8 paslanmaz çelik
  • Boyut: 28.0x7.2 cm
  • Ağırlık: 366 g
  • Sızdırmazlık: %100

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.