Esbit Majoris 1L Paslanmaz Çelik Matara

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Uzun Ömürlü Malzeme İçeriği

Esbit Majoris matara, birinci sınıf kaliteye sahip paslanmaz çelik malzemeden meydana geliyor. Neme ve sıcağa dayanıklı yapısı sayesinde nem ve rutubet oluşumuna izin vermiyor. Darbelere ve doğal yaşam koşullarına ideal içeriğiyle uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi sağlıyor.

Yüksek Uyumlu Tasarım

Majoris paslanmaz çelik matara, dilediğiniz şekilde taşıyabilmenize olanak sunuyor. Bisiklet tutucularında, araba bardaklıklarında ve sırt çantalarının matara ceplerinde rahatlıkla muhafaza edebilmenize fırsat tanıyor.

Konforlu Kullanım Avantajı

36 mm ağız çapı %100 sızdırmazlık garantisi ile dökülme riskinin önüne geçiyor. Böylelikle seyahat çantalarınızda gönül rahatlığı içerisinde yer verebilmenize imkân veriyor. Kaymaz taban pedi sayesinde güvenle kullanabilmenize yardımcı oluyor.

Geniş İç Hacim

Esbit matara, 1 litre iç hacmi sayesinde ideal bir kullanım alanı sunuyor. İçeceklerinizi depolamanız için uygun olan geniş iç hacmiyle yüksek beğeni topluyor.

Minimum Sıcaklık Kaybı

Çift cidarlı gövdesi aracılığıyla içerisindeki gıdanın sıcaklık kaybını yüksek oranda muhafaza eden paslanmaz çelik matara, maksimum verim almanıza fırsat tanıyor.

İlgi Çeken Dizayn

Sade ve zarif görünümü ile stilinize eşlik eden Majoris matara, portatif ebatları ile kaba bir görüntüye sebep olmuyor. 26 x 8,1 cm boyutları fazla yer kaplamıyor ve sağladığı konforu en üst düzeye çıkarıyor. Trend çizgileri ve dinamik tasarımı sayesinde göz zevkinize de hitap ediyor.

Teknik Özellikler

  • Model: Majoris Paslanmaz Çelik Matara 1 L
  • Gövde malzemesi: Paslanmaz çelik
  • Ağızlık: Standart
  • Ağız çapı: 36 mm
  • Kapasite: 1 l
  • Ebatlar: 26 x 8,1 cm
  • Ağırlık: 211 g
  • Sızdırmazlık: %100 garantili
  • Kaymaz taban pedi: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.