Esbit Majoris 1L Paslanmaz Çelik Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Esbit Majoris Termos ile Zahmetsiz İçecek Keyfi

Kompakt bir tasarıma sahip olan Esbit termos, geniş hacmi ve kullanım pratikliği ile tüm aktivitelerde yanınıza alabileceğiniz bir üründür. Trekking, kamp, balıkçılık ve piknik gibi outdoor aktivitelerinden iş yerine kadar kapsamlı bir kullanım alanı sunar.

Vakumlu Kapak Teknolojisi

Sağlam, dayanıklı malzemesinin yanı sıra vakum özellikli kapağı ile içeceklerinizi güvenle taşımanıza yardımcı olurken ısıyı uzun süre muhafaza eder. Böylece uzun outdoor etkinliklerinde her an sıcak veya soğuk içeceğe erişim imkânı bulabilirsiniz.

Yalıtımlı Tasarımı ile Maksimum Isı Koruması

Çelik malzemeye ek olarak yalıtımlı gövde sayesinde içeceklerinizin mevcut ısıları uzun süre korunur. Bu sayede kış aktivitelerinde sıcak içecekle içinizi ısıtabilir ya da yaz sıcağında serin içeceğin tadını çıkarabilirsiniz.

Çelikten Gelen Mükemmel Dayanıklılık

18/8 BPA içermez paslanmaz çelik çift cidarlı termos darbelere, çizilmelere, dış ortam koşullarına ve sık kullanımdan kaynaklı tüm olumsuz etkenlere karşı oldukça dirençlidir. Böylece Esbit termosunuzu uzun yıllar kullanarak tüm avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Pratik Temizlik için Geniş Ağızlık

Hem kullanım hem de temizlik açısından büyük kolaylık sağlayan termos ağzı yaklaşık 60 mm çapındadır. Geniş ağız, içeceklerinizi bardağa veya herhangi bir yere boşaltırken, ne kadar içeceğinizin kaldığına bakarken ve termosun ulaşılması zor yerlerini temizlerken oldukça pratiktir.

Portatif ve Minimal Tasarım

Geniş hacmine rağmen minimal bir tasarıma sahip termos, standart bisiklet şişe tutucularına, sırt çantalarına ve yan ceplere kolaylıkla sığar.

Rahat Taşıma için Halkalı Kapak

%100 sızdırmaz kapağın üzerinde bütünleşik bir halka bulunur. Bu halka, termosu asmaya ve taşımaya yardımcı olduğu gibi termosun kolay açılıp kapanmasına da destek olur.

Kaymaz Koruma Pedi ile Güvenli Kullanım

Tabanda bulunan kaymaz lastik ped, çeşitli zeminlere mükemmel tutunur ve güvenli bir duruş sağlar. Ayrıca gövdeye uygulanan yüksek kaliteli toz kaplama elde iyi bir tutuş sağlar.

Teknik Özellikler

 • Tip: Termos
 • Malzeme: 18/8 paslanmaz çelik
 • Kapasite: 1000 ml
 • Su doldurma sıcaklığı: ~ 98 °C
 • Ortam sıcaklığı: ~ 20 °C ± 2 °C
 • Isı tutma performansı: 6 saat sonra: ~ 77 °C
 • Isı tutma performansı: 12 saat sonra: ~ 63 °C
 • Isı tutma performansı: 24 saat sonra: ~ 49 °C
 • Yüksekliği: 27,2 cm
 • Çapı: 8,7 cm
 • Ağırlığı: 415 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.