Esbit Majoris 0,8L Paslanmaz Çelik Spor Matara

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Paslanmaz Çelik Matara Gövdesi

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen matara gövdesi, 18/8 BPA gibi zararlı maddeleri içermez. Bu sayede mataranızı içiniz rahat bir şekilde kullanabilir, içeceklerinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz. 

Vidalı Kapak ile Pratik Kullanım

Vidalı olarak tasarlanan kapak sayesinde mataranızı tek eliniz ile dahi kolaylıkla açıp kapatabilir, acil durumlarda içecek ihtiyacınızı zahmetsizce karşılayabilirsiniz. Söz konusu kapak tasarımı içeceklerin dökülmesini veya ısı kaybetmesini de önler. 

Garantili Sızdırmaz Tasarım

Birbirine tam uyumlu olan matara gövdesi ve kapak, vida sistemi ile kusursuz şekilde kapanır. Yüzde 100 sızdırmazlık garantisi sunan bu tasarım, yoğun fiziksel aktivitelerde bile içindeki içeceğin matara dışına sızmasını önler. Siz de bu sayede mataranız için endişelenmeden özgürce spor aktivitelerine odaklanabilirsiniz.

Çift Katmanlı Yalıtım Avantajı

Sıcak veya soğuk fark etmeksizin içeceklerinizin ısısını koruması için özel olarak tasarlanan Esbit matara, çift katmanlı yalıtımı ile kullanım avantaj sağlar. Bu sayede tüm outdoor aktivitelerinizde yanınızda her zaman sıcak/soğuk içecek taşıyabilirsiniz.

Pratik Silikon Ağızlık Fonksiyonu

Vidalı kapağın üst kısmında yer alan silikon ağızlık, matara içindeki içeceğe hızlı ve zahmetsizce ulaşım avantajı sağlar. Böylece spor sırasında su ihtiyacınızı gidermek için matarayı açmak zorunda kalmazsınız.

Temizleme Kolaylığı Sağlayan Geniş Ağız

Mataranın vidalı kapak ile açılan ağzı, oldukça geniştir. Bu sayede içeceklerinizi kolaylıkla doldurup boşaltabilir, mataranın iç haznesini rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Güvenli Taşıma Avantajı Sunan Halka Kapak

Mataranın üst kısmında yer alan halka kapak sayesinde mataranızı sırt çantanıza sabitleyebilir, tek elle çıkararak kullanabilirsiniz. Son derece pratik bir kullanım sunan bu kapak sayesinde çantanızın içinde veya ceplerinde yeterince alan bulunmasa bile mataranızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

Her Yere Uyum Sağlayan İnce Tasarım

İnsan eline tam oturacak kadar ince bir forma sahip olan Esbit matara, bu ince formu sayesinde hem tutuş kolaylığı sağlar hem de araç bardaklığından bisiklet şişe tutucuya kadar pek çok yerde kullanım olanağı sunar.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 800 ml
  • Dış Yüzey: Paslanmaz Çelik
  • Boyutlar: 25X7,2 cm
  • Ağırlık: 204 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.