Esbit Pictor 0,55 L Paslanmaz Çelik Matara

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


BPA İçermeyen Yüksek Kaliteli İç ve Dış Yapı

Outdoor etkinlerde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz Esbit Pictor matara, zorlu koşullara bile dayanıklı yapıda tasarlanmıştır. 18/8 çelik malzemelerde imal edilen ürün, BPA içermeyen yapısı ile güvenli kullanım sunar. 

Yüksek Performans Sergileyen Yalıtım

Matara kullanımını son derece keyifli hale getiren model, paslanmaz çelik çift cidarlı gövde yapısı sayesinde içeceklerin sıcaklığını korur. Yüksek ısı tutma performansı sayesinde beklentileri karşılayan ürün, yalıtım özellikleri ile dikkat çeker. 

Ağız Yapısı Sayesinde İçeceklerini Rahat için

Esbit markasına özel tasarıma sahip olan matara, standart ağızlık yapısı sayesinde içecekleri keyifli şekilde içmenize yardımcı olur. Ayrıca içecekleri kolay şekilde doldurma, boşaltma ve matarayı temizleme işlemlerinde geniş ağız yapısı sayesinde rahatlık elde edebilirsiniz.

Farklı Modeller ile Tam Uyumlu Halka Kapak

Esbit markasının Pictor ve Sculptor model mataraları ile uyum sağlayan halka kapak, çok yönlü kullanıma sahiptir. Fitalat içermeyen toz boya kullanılarak tasarlanan ürün, her açıdan ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır. 

%100 Sızdırmaz Kapak Mekanizması

Güçlü tasarıma sahip matara, sızdırmaya karşı %100 garantilidir. Tüm sıvı ürünleri güvenli şekilde koruyan sağlam kapak mekanizması, içeceklerin çantanıza veya üzerinize damlamasını engeller.

Bulaşık Makinesinde ve Elde Yıkamada Rahatlık

Temizlik konusunda son derece kullanışlı olan model, bulaşık makinesinde güvenli şekilde yıkanabilir. Mataranın hem iç hem de dış yüzeyi çelik yapıda olduğu için çizilme, aşınma ve ezilmelere karşı oldukça dirençlidir.

Hafif Yapısı Sayesinde Her Yerde Sizinle

Kompakt yapıya sahip ürün, zahmetsizce taşımak için elverişlidir. Sadece 162 g ağırlığa sahip olan model uzun doğa yürüyüşlerinde bile sizi rahatsız etmez. 0.55 lt kapasiteye sahip ürün, ergonomik tasarımı sayesinde çanta, kıyafet cebi ve elde kolaylıkla taşınabilir.

Modern ve Zarif Tasarım Detayları

Şık tasarımıyla göze hitap eden matara modeli, farklı renk seçenekleri ile sunulur. Tarzınızı yansıtan ve zevkinize hitap eden ürünler ile outdoor stilinizi estetik şekilde tamamlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: Pictor 0.55 L
  • Gövde Yapısı: 18/8 paslanmaz çelik gövde
  • BPA: Hayır
  • Sızdırmazlık: %100 garantili
  • Kapasite: 0.55 L
  • Temizlik: Bulaşık makinesinde yıkanabilir
  • Boyutlar: 19.5x7.2 cm
  • Ağırlık: 162 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.