Esbit Sculptor 1L Paslanmaz Çelik İzoleli Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Isı Tutma Özellikli Çelik İzoleli Termos

Farklı sıcaklık derecelerindeki içeceklerinizi 6 ile 25 saat arasında değişen sürelerde saklayabilen çelik izoleli termos, tüm outdoor etkinliklerinizde yanınızda!

Geniş Ağız Yapısı ile Kolay Doldurma ve Temizleme

Kamp, piknik ve tatillerde rahat bir kullanım kolaylığına sahip olan ürün, geniş ağız yapısıyla kısa sürede temizlenebilir ve içeceklerinizi güvenle saklayabilir.

%100 Garantili Su Sızdırmaz Gövde

Su sızdırmaz gövdesi ile yürüyüşlerinizde daima yanınızda taşıyabileceğiniz ürün, pratik halka kapağı ile ergonomik bir dizayna sahiptir.

Paslanmaz Çelik Çift Cidarlı Gövde ile Uzun Ömürlü Kullanım

Uzun ömürlü termos ihtiyacınızı karşılayan çelik izoleli termos, orman yeşili rengi  ve 1 litrelik taşıma kapasitesi kamp mutfağınıza özel olarak üretilmiştir.

Kolay Açılabilir Halka Kapağı ile Pratik Dizayn

460 gram ağırlığında, kolay açılabilir kapağı ile içecek ihtiyacınızı karşılayan kamp termosu, sosyal aktivitelerinizde daima yanınızda.

Tüm Outdoor Aktivitelerine Uygun 1 Litrelik Termos

Modern dizaynı, rahat taşınabilme özelliği ve 18/8 BPA içermez paslanmaz çelik çift cidarlı gövdesi ile dikkat çeken termosu yanınıza alın, kamp heyecanına ortak olun.

İçecek İhtiyacınızı Karşılayan Yüksek Isı Koruma Özelliği

Sıcak ve soğuk içecekleri uzun süre benzer ısıda tutan termos, zorlu koşullara karşı dayanıklı gövdesiyle her yerde yanınızda.

Kolay Temizlenebilme ve Şık Tasarım

Yüksek kaliteli toz boyası ile fitalat içermeden üretilen çelik izoleli termos, ormanın canlılığını şık tasarımında saklıyor.

Özellikler

  • Isı : 98° su dolum ısısı, 80° 6 saat saklama sonrası ısı, 70° 12 saat saklama sonrası ısı, 55° 25 saat saklama sonrası ısı
  • Ağırlık : 460g
  • Kapasite : 1lt
  • %100 garantili sızdırmazlık
  • 18/8 BPA içermeyen paslanmaz çelik çift cidarlı gövde

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.