Esbit Sculptor 1L Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Su Sızdırmaz Yapısı ile Kolay Taşınır

%100 sızdırmama garantisi bulunan Esbit Sculptor termosu çantanızda diğer eşyalarınızla birlikte güvenle taşıyabilirsiniz. 

Vakumlu Yalıtım Sistemi Sayesinde Isıyı Muhafaza Eder

Vakumlu yalıtım tekniği kullanılarak tasarlanan Esbit Sculptor termos uzun saatler boyunca ısıyı korur.  98° C su dolum ısısına sahiptir. 

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Malzeme

Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir olması termosun temizliğini kolaylaştırır. Dilediğiniz her türlü içeceği güvenle termos içinde saklayabilirsiniz.

1 Litrelik Sıvı Haznesi 

Esbit Sculptor termos 1 litre genişliğinde sıvı haznesine sahiptir. Arkadaş toplantılarında veya uzun yolculuklarda istediğiniz  içeceği yanınıza alabilirsiniz.

Bardak Olabilen Özel Kapağı ile Pratik Kullanım

Termos pratik ve işlevsel özelliklere sahiptir. 0.28 litre kapasiteli bardağı ve 0.15 litre kapasiteli ekstra bardağı sayesinde ikinci bir kişiyle içecek paylaşımı imkânı oluşturur.

Sağlığa Zararsız Yüksek Kaliteli Toz Boya 

Fitalat içermeyen özel boyası sayesinde sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korur. 

Geniş Ağız Tasarımı Sayesinde Kullanım Kolaylığı

Esbit Sculptor termos geniş ağız tasarımına sahiptir. Bu özellik sıvı doldurma ve boşaltma işlemlerini kolaylaştırmanın yanı sıra temizliğinde kolay olmasına yardımcı olur.

Paslanmaz Çelik Gövde

Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen termos uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir. Her türlü dış darbeye karşı üst düzey dayanıklılık gösterir.

Teknik Özellikler

  • Model:  Sculptor Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos
  • %100 Garantili Sızdırmazlık
  • Kombine Vidalı Tıpa
  • Sıvı Hacmi: 1 L
  • Gövde: BPA ve Fitalat İçermez
  • Gövde Malzemesi: Paslanmaz Çelik Gövde
  • Ölçü: 28.6x8.9 cm / 532 Gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.