Esbit Sculptor 1L Paslanmaz Çelik Yemek Termosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Zorlu Koşullara Dayanıklı Paslanmaz Çelik Gövde 

Paslanmaz çelikten üretilmiş çift cidarlı gövdesi bulunan termos, zorlu koşullara dayanıklı olması için özel olarak tasarlandı. Sağlam ve dayanıklı yapıdaki ürün, uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sağlıyor. 

Yüksek Isı Tutma Performansı

Esbit Sculptor Termos yüksek ısı tutma performansı için güçlü bir yalıtıma sahip. 98 derece su dolum ısısı bulunan ürün, 75 derecede 6 saat saklanabilme imkânı sunuyor. Yüksek yalıtım gücü bulunan ürün ayrıca 60 derecede 12 saat ve 45 derecede 25 saat boyunca yüksek ısı tutabilme performansı gösteriyor.

Geniş Ağız Yapısıyla Pratik Kullanım

Kolay doldurulabilen geniş ağız yapısı bulunan termos boşaltma ve temizleme için ergonomik bir tasarıma sahip. Termos kolay bir şekilde yıkanabiliyor ve geniş ağzıyla daha pratik bir şekilde kullanılabiliyor. 


Çok Amaçlı Kapak Özelliği

Basınçlı tahliye özelliği bulunan kapak yapısıyla ürün güvenli bir kullanım sunuyor. Ayrıca termosun kapağı, tabak ya da kase olarak da kullanım için ideal.

Sağlıklı Kullanım

Yüksek kaliteli malzemeye sahip termos fitalat içermeyen toz boyadan üretiliyor. Ürünün fitalat içermemesi güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesine imkân tanıyor. 

Özellikler

  • Kapasite: 1 litre
  • Boyut: 19.9 x 11.3 cm
  •  Ağırlık: 650 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.