Hannah Covert 3 WS 5 Mevsim Çadır

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kubbe Şekilli Hafif Çadır

Hannah Covert 3 WS outdoor çadır, havanın değişikliklerine karşı size rahatlık ve koruma sağlar. Kubbe ya da İglo olarak adlandırılan şekli ile hacimli ve geniş bir çadırdır.

Üç Kişilik Geniş Tasarım

Çadır, üç kişin uyku tulumları ile dahi rahatça sığabileceği ölçülere sahiptir. Tek odadan oluşan çadırı, iç ve dış malzemesi sayesinde tüm yıl boyunca kullanabilir ve outdoor aktivitelerinizi konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yağmur ve Rüzgâra Karşı Apsisli Giriş

İki girişi olan çadırın ön kısmı, küçük ama pratik bir depolama alanı olarak kullanılabilecek bir apsis ile kapatılmıştır. Sırt çantalarınızı ve kamp malzemelerinizi bu alanda tutarak hava şartlarında etkilenmesini önleyebilirsiniz.

Havalandırma Sistemi

İki ayrı giriş ve file ile donatılan çadır, içeriye sinek ve böceklerin girmesini engelleyerek mükemmel bir havalandırma sunar. Özellikle yılın sıcak zamanları ve kamp yapılan yerin konumuna göre ister kapıları ister fileleri kullanarak hava sirkülasyonunu etkinleştirebilirsiniz.

Su Geçirmez Zemin

Pu kaplama naylon Ribstop gibi özel kumaşlardan yapılan çadır zemini, 10000mm/cm2 su direncine sahiptir. Beklenmedik yağmur ve kara karşı koruma sağlarken nemli ve ıslak zeminlerde etkili bir performans gösterir ve sizi kuru tutar.

Neme Karşı Duyarlı Yalıtım

Çadırın iki cephesini oluşturan iç kumaş ise içerideki neme karşı koruma sağlar, dış yüzeyi ise zemin gibi su geçirmez özelliktedir.

Hafif ve Dayanıklı iskelet Sistemi

Hannah çadırın destekleyici yapısı duraluminden yapılmıştır, direklerin hafifliği ve dayanıklılıkları açısından mükemmeldir.

Pratik Kurulum ve Taşıma Kolaylığı

Oldukça hafif olan çadırın paketlenmiş formu toplam 3,3 kg ağırlığında ve 18 x 18 x 45 cm ölçülerindedir. Bu sayede sırt çantasında dahi taşınabilir.

Teknik Özellikler

 • Kapasite: 3 kişilik
 • Çadır Su Yalıtımı: 4 000 mm
 • Zemin Su Yalıtımı 10.000 mm
 • Malzeme: Polyester, Dural
 • Havalandırma: File pencereler
 • Giriş Sayısı: 2
 • Renk: Kırmızı
 • Ağırlık: 3,3 kg
 • Derinlik: 230 cm
 • Genişlik: 365 cm
 • Yükseklik: 120 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.