Hannah Ranger 150 -4 195L (Sol) Comfort Uyku Tulumu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

195 L Geniş İç Hacmi

Açık havada kamp yapmaktan hoşlanıyorsanız ilkbahar ve yaz aylarına uygun tasarlanan Hannah Ranger 150 -4 Comfort uyku tulumuna bayılırsınız. Az yer kaplayan ürün 195 L iç hacmi ile size ihtiyaç duyduğunuz alanı tanır.

Yarı Açık Başlık Tasarımı

Yüz kısmını açıkta bırakan yarı açık başlık elasti yapısı ile kafa bölgesini sarar. Regülatörlü yaka ve tek elle ayarlanabilir başlık sayesinde vücuda tam oturur. Sıkışma önleyici flaplı fermuarı iki yönlü kullanımı ile pratiklik sunar.

Yüksek Dayanıklılık için Üretildi

Ranger 150 -4 Comfort uyku tulumu dış kaplamasında kullanılan 68D 210T Nylon Ribstop kumaşı ile uzun ömürlüdür. Aşınma, yırtılma ve sızdırmazlık durumlarına direnç gösteren dış kaplama özel lifleri sayesinde yıllar boyu ilk günkü başarısını korur.

Anatomik Yorgan Tipi Gövde

Tüm bedeni saran ve içinde konforlu hissetmenizi sağlayan yorgan tipi gövde tasarımı ile zorlu koşullarda bile evinizde hissedin. 190T Micro Pongee polyester apreli, içi boş silikon izoterm dolgunun yüksek yalıtım başarısı ve yumuşak dokusu ile tanışın!

Antialerjik Liflerden Dokundu

Nemli ve ıslak zeminde ekstra koruma sağlayarak vücut ısısını sabit tutmaya yarayan Izoterm %100 silikonlu sentetik dolgu doğa şartlarına uyum sağlar. Çabuk kuruyan, koku yapmayan dolgu malzemesi sayesinde kampın keyfini çıkarın. Antialerjik liflerden üretilen dolgu şekil hafızası ile bıraktığınız halini korur.

Yaz Aylarında da Sizinle

Hava sıcaklığının +21°C dereceye ulaştığı yaz aylarında da konforlu kullanımıyla kamp çantasının vazgeçilmezi olur. -4°C soğuğa kadar etkisini korur ve değişken hava şartlarına uyum sağlar.

Taşıması Kolay ve Hafif

Hannah Ranger 150 -4 Comfort sol fermuarlı uyku tulumu 220x75 cm boyutu ile yetişkin bir insana göredir. Sadece 1400 g ağırlığı ile hafif olan model çantada az yer kaplar.

Kendi Çantasında Taşıyın

Kamp çantasında yeterince yeriniz yoksa üzülmeyin. Sıkma kemerli ve iç cepli taşıma çantası sayesinde uyku tulumunu yanınıza alabilirsiniz. 20x36 cm çanta boyu ile yerden tasarruf sağlar.

Teknik ÖZellikler

 • Marka: Hannah
 • Ürün: Ranger 150 -4 Comfort uyku tulumu
 • Kumaş: 68D 210T Nylon Ribstop (dış), 190T Micro Pongee Polyester apreli (iç)
 • Dolgu: İçi boş silikon sentetik lifler (%100)
 • Boyutlar: 195 L, 220x75 cm
 • Ağırlık: 1400 g
 • Çanta: İç cep, sıkma kemeri, 20x36 cm
 • Başlık: Elastik yarı açık tasarım, tek elle ayarlama
 • Özellikler: Yıkanabilir, koku yapmaz, antialerjik dolgu, şekil hafızası, çabuk kuruma, yırtılma, aşınma ve sızdırmazlık direnci
 • Sıcaklık: -4°C ile +21°C arası
 • Tasarım: Yorgan tipi, çift yönlü fermuar (flaplı), regülatörlü yaka, tek katmanlı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.