Hannah Spruce 4 Comfort Çadır

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kamp Aktiviteleri için İdeal

Tasarım ve konforu bir araya getiren Hannah Spruce 4 Comfort çadır, tek başınıza veya arkadaşlarınızla düzenleyeceğiniz kamp etkinliklerinde harika bir konaklama deneyimi sunar.

Yüksek Konfor

Konfor ve dayanıklılığın ön planda tutulduğu Spruce 4 Comfort çadır, outdoor deneyimini en iyi şekilde yaşamanız için gelişmiş konfor özelliklerine sahiptir.


İşlevsel Özellikler

Kullanıcı deneyimini zenginleştiren ve işlevsel bir hale getiren özellikler, Hannah Spruce 4 Comfort çadırdan maksimum verim almanızı sağlar. Fener askısı, fermuarlı çift kapılar ve cibinlik gibi eklentiler, farklı ihtiyaçlarınız için ideal bir kullanım sunar.


Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Yüksek kaliteli üretim malzemelerinden üretilen Hanna Spruce 4 Comfort; Dural 7001-T6, Ripstop Nylon ve YKK gibi özelliklere sahiptir. Esnek, dayanıklı alüminyum direkler ve polyester yırtılmaz kumaşlar içeren çadır uzun süre boyunca güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Kalabalık Gruplar için Yüksek Kapasite

Geniş boyutları sayesinde 4 kişilik konaklama imkanı sunan Hannah çadır, doğanın huzur verici atmosferini sevdiklerinizle birlikte yaşama fırsatı sunar.

Çevre ve Mevsim Koşullarına Karşı Yüksek Koruma

Yağmur, rüzgar ve diğer mevsim koşullarına karşı etkili koruma sağlayan Spruce Comfort 4, 4000mm/cm2 su direnciyle outdoor aktiviteniz boyunca güvenli ve rahat bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

Dakikalar İçinde Hızlı Kurulum

Esnek yapısı ve kolay kurulum özellikleri sayesinde Spruca Comfort çadırınızı dakikalar içinde kolayca kurabilirsiniz.

Dilediğiniz Yere Kolayca Götürün

3.8 kg ağırlığa sahip olan Spruce 4 Comfort kamp çadırını kolay bir şekilde bagajınızda veya kamp çantanızda taşıyabilir, dilediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kumaş Malzemesi: Yırtılmaz ve Su Dirençli Polyester
  • Ağırlık: 3.8 Kg
  • Çadır Boyutları: 400x250x135 Cm
  • Ambalaj Boyutları: 45x18x18 Cm
  • Kapasite: 4 Kişilik

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.