Hannah Trek 200 Wide -11C Sol Fermuar Uyku Tulumu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kusursuz Bir Deneyim

Kolay katlanabilir ve pek çok özellikle birlikte tasarımı yapılan uyku tulumu, kamp maceraları, tekne sporları ve tüm açık hava spor etkinlikleri için kullanılabilir. Aynı zamanda düşük hacimli olması ve özel çantası sayesinde rahatça taşınabilir.

Yüksek Kalite

En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen wide uyku tulumu, üstün teknolojiden faydalanılarak tasarlanmıştır. Bu sayede fonksiyonel olmasının yanı sıra üstün performans deneyimi yaşatır.

Izotherm Teknolojisi

Anti alerjik lifler ile üretilen uyku tulumu, ıslak ve nemli ortamlarda dahi ekstra yalıtım özelliği gösterir. Aynı zamanda izotherm teknolojisiyle üretilen wide uyku tulumu, kolayca yıkanabilir ve çabuk kurur.

Nylon Ribstop Teknolojisi

Wide uyku tulumu, farklı kaplama teknolojilerine sahiptir. Özel lifler kullanılarak işlenen tulum, dış mekan kullanımlarına karşı yırtılma, aşınma ve sızdırma direncine sahiptir.

Pratik Kullanım

Silikonize izoterm dolguya sahip wide uyku tulumu, çift katmanlı yorgan tipindedir. Ayrıca tek el ile ayarlanabilir pratik uyku tulumu, yarı açık şekilli elastik başlığa sahiptir.

Fonksiyonel Detaylar

Regülatörlü bir yakaya sahip wide uyku tulumu, iki yönlü ve sıkışmaya engel olan flaplı bir fermuara sahiptir. Aynı zamanda iç gözünde eşyalarınızı koyabileceğiniz bir cep bulunur.

Beklentileri Karşılar

Üstün performansa sahip wide uyku tulumu, benzersiz teknik detaylar ile donatılmıştır. Sırt çantası için özel olarak tasarlanan sıkıştırma kemerli çantası sayesinde en rahat kullanım deneyimini yaşatır.

Uzun Ömürlü

Pek çok laboratuvar testinden geçen wide uyku tulumu, kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde uzun vadeli kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Dış Kumaş: 68D 210T Nylon Ribstop
  • İç Kumaş: 190 T Micro Pongee Polyester apreli
  • Izotherm: 100 gr sentetik izolasyon dolgu    
  • Kullanım Aralığı: +18, -11 derece
  • Boyutlar: 230x85x70 cm
  • Çanta Boyutları: 24x36 cm
  • Ağırlık: 1350 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.