Hannah Trek Jr 200 Comfort Çocuk Uyku Tulumu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

En İdeal Mevsimlik Tulum

İçi boş 200 gramlık izoterm dolguya sahip çocuk uyku tulumu;  yaz aylarında kamp ve tüm açık hava sportif aktiviteler için ideal yapıya sahip, iki mevsimlik bir üründür.

Kaliteli Tasarım Özellikleri

Çift katmanlı klasik bir tasarım olan anatomik gövde yapısına sahip çocuk uyku tulumu, yarı açık şekilli ve tek el ile ayarlanabilir elastik başlığa sahiptir.

Ergonomik Kullanım

İki yönlü sıkışmaya engel olan flaplı fermuar, regülatörlü yaka, fermuar kilidi ve iç kısımda değerli evrak cebine sahip olan çocuk uyku tulumu, ergonomik ve fonksiyonel özelliklere sahiptir.

Teknik Detaylar

Sırt çantası için geliştirilen özel sıkıştırma kemerine sahip uyku tulumu, teknik tasarım detayları ile genç ve çocuk  doğa severler için tasarlanmıştır.

İzotherm Teknolojisi

Polyester ve %100 silikonlu anti alerjik lifler kullanılarak üretilen uyku tulumu, ıslak ve nemli koşullar için ekstra yalıtım sağlayan izolasyon teknolojisine sahiptir.

Nylon Ribstop Teknolojisi

Farklı kaplama teknolojilerine sahip çocuk tulumu, özel lifler kullanılarak işlenir ve dış mekana uygun olarak tasarlanır. Böylece yırtılma ve aşınma gibi durumların önüne geçer.

Geleneksel Yöntemler ile Yıkanabilir

İzotherm teknolojisi kullanılarak üretilen çocuk uyku tulumu, çabuk kurur, koku yapmaz, şekil hafızalıdır ve bilinen yöntemler ile yıkanmaya uygundur.

Uzun Ömürlü

Sızdırmazlık direncine sahip çocuk uyku tulumu, özel mühendis kadrosunun hazırladığı naylon dokuma kumaş ile üretilmiştir. Üstün özelliklere sahip ürün, son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Teknik Özellikler

  • Dış Kumaş: 68D 210T Nylon Ribstop
  • İç Kumaş: 190T Micro Pongee Polyester apreli
  • Izotherm: 200g sentetik izolasyon dolgu    
  • Kullanım Aralığı: +15, -1 derece
  • Boyutlar: 165x64x45 cm
  • Çanta Boyutları: 20x30 cm
  • Ağırlık: 850 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.