Klean Kanteen Insulated Tumbler With Straw 2'li Çelik Pipet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Klean Kanteen Çelik Pipet

Klean Kanteen 2’li çelik pipet, birinci sınıf kaliteye sahip çelikten imal edilmiştir. İçeceğinizi, paslanmaz çelik bardağınızdan çelik pipet ile içmenizi sağlayarak daha hijyenik koşullara sahip olmanızı kolaylaştırır. Pipetler, gıda ile temasa uygundur ve kolaylıkla yıkanabilir. Sevdiğiniz içecekleri, hem güvenle hem de keyifle tüketebilirsiniz.

Pipet Başlıkları

Klean Kanteen 2’li çelik pipet başlıkları, yüksek kaliteli silikondan üretilir. Pipetler, başlık sayesinde daha konforlu içim sağlar; ayrıca yıkamak için kolayca çıkarıp tekrar takabilirsiniz.

Güvenilir ve Dayanıklı Materyal

Klean Kanteen Insulated Tumbler With Straw 2'li çelik pipet, BPA içermeyen materyaller sayesinde güvenli bir kullanıma olanak tanır. Üst segment kaliteye sahip olan her bir parçası sayesinde dayanıklı bir yapıdadır.

Geniş Kullanım Alanı

Termos mug ve bardaklarda kullanabileceğiniz Klean Kanteen 2’li çelik pipet ile gün içinde kahve, smoothie, çay, meyve suyu ve diğer içecekleri oldukça pratik ve keyifli şekilde tüketebilirsiniz.

Ergonomik ve Modern Tasarım

Klean Kanteen Insulated Tumbler With Straw 2'li çelik pipet, 15.6 gram ağırlığı ve ergonomik tasarımı ile rahatça kullanım ve taşıma avantajları sunar. Ayrıca bardağın modern duruşu ile birleşen renkli pipet başlıkları, ilgi çekici bir görünüm yansıtır.

Genel Özellikler

  • Marka: Klean Kanteen
  • Ürün: Insulated Tumbler With Straw 2'li Çelik Pipet
  • Renk: Mavi ve Mor
  • Hacim: 473 ml (16oz)
  • Materyal: 18/8 Paslanmaz Çelik
  • Pipet Başlığı: Silikon (Gıda Temasına Uygun)
  • Ürün Özelliği: BPA içermez. Yalıtımlı.
  • Çap: 8 mm
  • Yükseklik: 22,6 cm
  • Ağırlık: 15,6 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.